Blog

RSS

طرح جابر

22 Dec 2019

طرح جابر

این طرح برای دانش آموزن این امکان را فراهم میسازد که آنچه را تئوریک آموخته اند به تبعیت از دانشمند بزرگ و الگوی کشورمان جناب جابر ابن حیان در قالب آزمایشات تجربی تست کرده و ماهیت آنچه را که تا به امروز آموخته بودند را بتوانند در تجربه ای شیرین , کودکانه و علمی کشف نمایند.

بهترین نمونه های آماده

بهترین نمونه های طرح جابر آماده را با کلیک روی دکمه زیر دانلود کنید.

برای مشاهده لیست فایل های دانلودی کلیک کنید

برای مشاهده لیست فایل ها و دانلود آنها روی این دکمه کلیک کنید

دانلود نمونه های آماده

طرح جابربن حیان

دقیقا به خاطر همین ماهیت شیرین تجربه کردن است که دانش آموزان مقاطع ابتدایی با تمام وجودشان در جلاسات طرح جابر حاضر میشوند و با چنان علاقه ای در سر کلاس درس مینشینند که گویی در یک شهر بازی در حال بازی و تفریح هستند .

سیستم های آموزشی مدرن و پیشرو در دنیا مانند کشور فنلاند قطعا از طرح های اینچنینی و شاید طرح های خیلی بهتری هم استفاده میکنند .

ما به نوبه خود از دست اندرکاران وزارت خانه آموزش و پرورش مازندران و کشور بابت عملیاتی کردن این طرح تقدیر و تشکر میکنیم و از طرفی خواهان بسط و گسترش طرح های مشابه و صد البته ایجاد بستر های لازم برای به حداکثر رسیدن قابلیتهای بالقوه طرح جابر ابن حیان هستیم.

انواع پروژه های علمی طرح جابربن حیان در پنج زمینه اجرا می شود که جزئیات ، روش و نمونه بهترین تزیین این طرح های آموزش و پرورش در مدارس را در ادامه این مطلب و بقیه آن ها در دسته بندی طرح جابربن حیان می توانید ببینید.

 

طرح جابربن حیان چیست؟

قطعا و به گواهی و شهادت دست اندرکاران تعلیم و تربیت کشور و معلمانی که در بتن اجرای هزاران هزار طرح آموزشی در تاریخ پرفراز و نشیب آموزش و پرورش کشور قرار داشته اند میتوان طرح جابر که برگرفته از نام دانشمند فقید ایرانیجابر ابن حیان میباشد را یکی از الگو های موفق و کارامد سیستم تدریس در کشور نامید.

آری طرح جابر ابن حیان طرح بسیار موفقی است که مورد استقبال معلمان و فرهنگیان عزیز قرار گرفته است چرا که فرایند تدریس و تفهیم مطالب را در کلاس های درس برای دانش آموزان بسیار راحت تر و قابل فهم تر میکند و معلم با صرف زمان و انرژی به مراتب کمتر میتواند آنچه را که میخواهد آموزش دهد با بهره وری و ضریب یادگیری به مراتب بالاتری نسبت به گذشته, پس جا دارد آموزش و پرورش کشور در بسط و توسعه طرح های آموزشی موفقی مانند طرح جابر و طرح کرامت کوشا بوده و زمینه های تحقق اهداف بالقوه این طرح را هرچه بیشتر فراهم نماید.

طرح جابربن حیان در چه زمینه هایی میباشد؟

زمینه های پیاده سازی طرح جابربن حیان در مقاطع تحصیلی مختلف تفاوت های دارد و نمیتوان برای همه مقاطع یک توضیح کلی ارائه داد.

طرح جابر این حیان

 • گردآوری مطالب به همراه طبقه بندی و دسته بندی در اجرای طرح جابر پایه اول و طرح جابر پایه دوم بسیار کاربرد دارد.
 • استفاده از تابلوی نمایش برای اجرای طرح جابر مقطع ابتدایی ضروری میباشد.
 • استفاده از انواع ماکت ها و مدل ها که عمدتا در پیاده سازی طرح جابر پایه دوم ابتدایی و طرح جابر پایه سوم ابتدایی استفاده میشود.
 • استف5اده از پژوهش و تحقیق که اغلب اشتیاق به آن را مجریان طرح جابربن حیان پایه چهارم ابتدایی را دارد.
 • انجام آزمایشات با قابلیت اجرا در طرح که اغلب مورد علاقه مجریان در طرح جابر پایه پنجم ابتدایی و طرح جابر پایه ششم ابتدایی می باشد.

 

طرح جابربن حیان در مقطع ابتدایی

شاید بتوان با جرات این مساله را بیان داشت که طرح جابربن حیان در مقطع ابتدایی کارآمدترین نوع طرح های آموزشیمیباشد که در تاریخ کشور عزیزمان ایران در مدارس و ساختار آموزش و پرورش پیاده سازی شده است . البته بیان این مساله صرفا نکته نظری بود از نویسندگان و مولفان فایل های آموزشی مرکز تهیه و توزیع طرح های آموزش و پرورش اما اگر بخواهیم درباره طرح جابر کلاس اول ابتدایی توضیحاتی ارائه دهیم باید نسبت به فلسفه ایجاد این ساختار در فرایند آموزشی کشور با دید مثبت نگاه کرد چرا که با این طرح جابربن حیان در مقطع ابتدایی و البته طرح های مشابه دیگر مانند طرح کرامت , طرح تعالی و.. فرایند تدریس و آموزش و پرورش بهبود بسیاری در شاخص های خود داشته است.

طرح جابر اول ابتدایی

پایه اول ابتدایی هم در میان کلیه پایه های اول تا ششم ابتدایی استقبال از طرح های جابر ابن حیان قابل توجه تر بوده است و گویا دانش آموزان مقطع اول ابتدایی که صد البته با دانش آموزان نسل های پیشین تفاوت های بسیار مشخصی دارند و میتوان آنها را کلاس اولی های تکنولوژیک و تب لت به دست نامید ارتباط بسیار راحتری با طرح های آموزشی اینچنینی برقرار میکنند و طرح جابر اول ابتدایی را میتوان نمونه ای بسیار بسیار موفق از هزاران طرحی دانست که در طی سالهای گذشته در آموزش و پرورش استان ها بکار گرفته شده اند و گاها موفق یا گاها ناموفق بوده اند .

طرح جابر اول دبستان پدید آمدن کوه به همراه دفتر کارنما

کامل ترین طرح جابر اول دبستان پدید آمدن کوه به همراه دفتر کارنما .بافرمت ورد وقابل ویرایش این فایل کامل و آماده است و جهت ارائه به همکاران فرهنگی میباشد و کامل ترین طرح جابر اول دبستان می باشد

این پروژه طرح جابر ابن حیان مقطع اول ابتدایی به صورت کامل و آماده پرینت توسط دانش آموزان و معلمین و آموزگاران گرامی می باشد. و لازم به ذکر است که تمامی فایل های این مجموعه قابل ویرایش و در قالب ورد (Word) می باشند.

دانلود نمونه های آماده

قسمتی ازین مجموعه

پایه تحصیلی: اول ابتدایی                                                                                     طرح جابر

دانلود هزاران نمونه طرح جابربن حیان مقطع اول ابتدایی

طرح جابر اول ابتدایی به موضوع رشد قورباغه

این نمونه فایل را قطعا میتوان بهترین نمونه در اینترنت دانست . شاید اگر هزاران مورد را از اینترنت دانلود کنید در میان همه آنها این بهترین نمونه طرح جابر اول ابتدایی باشد . که به موضوع فرایند رشد قورباغه میپردازد به همراه دفتر کارنما - توجه داشته باشید که این فایل با بافرمت ورد و قابلیت ویرایش متن و تصاویر خدمت شما تقدیم میشود و با هدف کمک به  همکاران فرهنگی تهیه و تدوین شده است. برای مشاهده اطلاعات کامل و محتویات این فایل و دانلود این نمونه به این صفحه مراجعه نمایید.

نحوه سفر دانه ها به همراه کار نما یک نمونه از طرح جابر اول ابتدایی

نمونه طرح جابر

یک نمونه دیگه از هزاران نمونه طرح جابر که برای دانلود شما عزیزان در صفحه مربوطه ( اول ابتدایی ) قرار داده ایم تا توضیحات مقدماتی و آشنایی نسبی با آن کسب کنید در زمینه نحوه سفر دانه ها میباشد که به همراه دفتر کارنما در فرمت فایل ورد خدمتتان تقدیم میگردد . حاوی پوستر ها مختلف و مرتبط با طرح که شما همکار گرامی را در مسیر تدیس این موضوع انشاالله یاری خواهد رساند.

سایر فایل های مقطع اول ابتدایی

طرح جابربن حیان دوم ابتدایی

مجموعه طرح های آموزش و پرورش که به همت تعدادی از معلمان و فرهنگیان شاغل و بازنشته در استانهای گیلان و مازندران اقدام به تدوین و گردآوری طرح های آموزشی در موضوعات مختلف میکند در زمینه طرح جابر دوم ابتدایی تا به امروز 2 فایل طرح جابر این حیان مقطع دوم ابتدایی را با موضوعات متنوع و پرکاربرد و محبوب بین همکاران با کیفیتی عالی و بدون مشابه در اینترنت ( به لحاظ کیفیت نگارش و تصاویر و پوستر های آموزشی بکار رفته در طرح جابربن حیان دوم ابتدایی )آماده کرده تا انشالله بتوانیم موجبات رضایت خاطر همکاران فرهنگی گرامی را فراهم آورده و گاهی هرچند کوچک در آینده ای بهتر برای ایران اسلامی برداریم.

بهترین طرح جابر در مدارس مقطع دوم ابتدایی

همکار گرامی توجه داشته باشید از هر گروه فایل چند نمونه را در این صفحه قرار داده ایم و برای مشاهده کامل فایل های موجود در زمینه طرح جابر ابتدایی مقطع دوم ابتدایی به این صفحه مراجعه نمایید .

برای مشاهده لیست فایل های دانلودی کلیک کنید

برای مشاهده لیست فایل ها و دانلود آنها روی این دکمه کلیک کنید

طرح جابر کلاس دوم ابتدایی با موضوع صوت چگونه تولید می شود ؟ همراه با دفتر کارنما و با فرمت فایل ورد و امکان ویرایش متن و تصاویر بکار رفته تقدیم میشود که تمامی همکاران و معلمان زحمت ایران عزیز و اسلامی, در این مجموعه که به عنوان نمونه در این صفحه قرار گرفته است شامل موارد زیر میباشد.

چندین پوستر طرح جابر ابن حیان در باره صوت چگونه تولید می شود

بهترین نمونه طرح جابر

تابلوی نمایش طرح جابربن حیان  و عکس در مورد صوت چگونه تولید می شود

وطالب علمی آموزشی در باره اینکه صوت چگونه ایجاد میشود , دقت داشته باشید که کلیه مستندات عنوان شده بر طبق آخرین بخش نامه های طرح جابر می باشد

 طرح جابربن حیان در مدارس مقطع دوم ابتدایی با موضوع لنگر های دریایی

طرح جابر آماده دوم ابتدایی همراه با دفتر کارنما با موضوع طرح های مختلف لنگرهای دریایی  بافرمت ورد این فایل کامل و آماده است و جهت ارائه به معلمان گرامی میباشد.و به صورت کامل و آماده پرینت توسط دانش آموزان و معلمین و آموزگاران گرامی می باشد. که تماما قابلیت ویرایش را دارد.

سایر نمونه فایل های مقطع دوم

طرح جابربن حیان در مقطع ابتدایی

برای دیدن موضوعات بیشتر و لیست بیش از 20 طرح جابر دوم ابتدایی در موضوعات مختلف و پرطرفدار به صفحه مقطع دوم ابتدایی رجوع کنید.

 

 بهترین طرح جابر ابن حیان مقطع سوم ابتدایی

طرح هایی با موضوعات متنوع خاکی , آبی , میوه ها , منظومه شمسی , آهنربا , مواد و... برای پایه ابتدایی سوم  آماده سازی شده اند و همکاران گرامی و دانش آموزان از سراسر کشور با صرف کمترین زمان ممکن در حد یک دقیقه میتوانند این فایل ها را دریافت کرده و برای پیشبرد اهداف خودشان از آنها استفاده کنند . همچنین با توجه به دسته بندی های زیر میتوانید سایر فایل ها را هم ملاحظه کنید.

طرح جابر کلاس پنجم

حدود 80 موضوع را دستمایه تدوین بهترین نمونه طرح جابر کلاس ششم کرده ایم تا دانش آموزان و معلمان عزیز بتوانند از همه نقاط ایران این نمونه فایل های طرح جابر کلاس ششم را دانلود کنند .

شما عیزان در کمتر از یک دقیقه بعد از انتخاب فایل مورد نظرتان خواهید توانست آن را دانلود کرده و مورد استفاده قرار دهید.

طرح جابر : بهترین نمونه های طرح جابربن حیان کلاس اول,دوم,سوم,چهارم,پنجم و ششم ابتدایی

دانلود نمونه های آماده

درس پژوهی چیست – مراحل درس پژوهی – دانلود شیوه نامه درس پژوهی

9 Apr 2019

سلام به جلسه دوم کارگاه همیار معلم محمد مخبریان خوش آمدید. در این مطلب قصد داریم به پرسش های «درس پژوهی چیست» و «مراحل درس پژوهی» پاسخ دهیم. در پایان هم فایل دانلود جدیدترین شیوه نامه درس پژوهی که از سوی دبیرخانه‌ی «جشنواره درس پژوهی» ابلاغ شده است را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

درس پژوهی چیست - مراحل درس پژوهی - دانلود شیوه نامه درس پژوهی - معلم پژوهنده

درس پژوهی چیست – مراحل درس پژوهی – دانلود شیوه نامه درس پژوهی – معلم پژوهنده

درس پژوهی چیست ؟

معنای لغوی درس پژوهی، پژوهش مشارکتی معلمان در کلاس درس می باشد.

در پاسخ به این سوال که درس پژوهی چیست ؟ تعاریف زیادی موجود است که در ادامه به چند مورد اشاره می کنیم. درس پژوهی یک رویکرد ساختارمند مطالعه، توسعه و بهبود آموزش و یادگیری است. به بیان دیگر یک چرخه پژوهشگری درباره یادگیری دانش آموزان است که به منظور ارتقای یادگیری معلمان و اصلاح و بهبود آموزش اجرا می‌شود. درس پژوهی فعالیت اشتراکی معلمان برای طراحی دروس به منظور فراهم کردن بهترین فرصت یادگیری برای دانش‌آموزان است. درس پژوهی رویکردی برای توسعه حرفه‌ای است که طی آن معلمان با یکدیگر جهت تدوین طرح درس، اجرا، مشاهده و تحلیل نتایج آن در جهت بهبود یادگیری دانش آموزان همکاری و مشارکت می‌نمایند.

مراحل درس پژوهی

مراحل درس پژوهی به طور خلاصه به شرح زیر می باشد:

– تشکیل گروه درس پژوهی یا همان تیم درس پژوهی و تقسیم وظایف

– تعیین مسئله و اهداف پژوهش (چالش های کلاس خود را با دقت مشاهده کنید)

– طراحی درس (طراحی آموزشی)

– اجرای تدریس اول و مشاهده‌ی آن توسط اعضای تیم

– گزارش‌گیری، تجزیه و تحلیل و ارزشیابی تدریس اول

– تجدیدنظر در طرح درس اول و اصلاح آن و در صورت نیاز تولید محتوا جدید

– تدریس دوم و مشاهده‌ی آن (اجرای طرح درس اصلاح شده‌ی مرحله اول تدریس)

– ارزشیابی و بازاندیشی فرایند تدریس

– تکمیل گزارش درس پژوهی و به اشتراک گذاشتن آن مطابق با شیوه نامه

شیوه نامه درس پژوهی

معمولا همه ساله از سوی سازمان پژوهش و برنامه ریزی وزارت آموزش و پرورش، شیوه نامه درس پژوهی به ادارات کل این وزارتخانه ابلاغ می شود.

– چنانچه تمایل دارید جدیدترین شیوه نامه درس پژوهی ۹۷-۹۸ را دانلود کنید بر روی اینجا کلیک کنید.

* همچنین برای دانلود صدها فایل درس پژوهی بر روی این عبارت کلیک کنید.

– منتظر نظرات، انتقادات و پیشنهادات سازنده شما عزیزان هستیم.

لوله بازکنی با فنر

6 Dec 2018

لوله بازکنی با فنر

لوله بازکنی با فنر یکی از بهترین روش های لوله بازکنی می باشد زیرا دراین روش که جز روش های غیر مخرب لوله بازکنی می باشد همانطور که نامش نیز پیداست بدون آسیب رساندن به تجهیزات و لوله های ساختمان اقدام به باز کردن لوله های ساختمان می کنیم یکی از قابلیت های خوب فنر انعطاف پذیری بالای فنر می باشد حال اگر به این انعطاف پذیری اثر چرخشی را نیز اضافه نماییم یک اثر بسیار فوق العاده را در بازکردن لوله شاهد خواهیم بود در این روش انسداد مسیر و همچنین رسوباتی که در دیواره لوله موجود است از دیواره لوله جدا می گردد و به داخل مجرای فاضلاب هدایت می گردد .

لوله بازکنی با فنر

خدمات لوله بازکنی :

 • لوله بازکنی با فنر
 • لوله باز کنی با فنر الماسی
 • لوله بازکنی با فنر فولادی
 • لوله بازکنی با هزینه مناسب
 • خدمات لوله بازکنی با فنر
 • تخلیه چاه و لوله بازکنی
 • لوله بازکنی شبانه روزی

رفع نم و رطوبت

13 Aug 2018

رفع نم و رطوبت

جهت رفع نم و رطوبت ابتدا بایستی که این موضوع را ریشه یابی نماییم که علت پدید آمدن نم و رطوبت چیست ؟
پس از اینکه این موضوع را ریشه یابی نمودیم بایستی به منظور جلوگیری از وقوع چنین مسائلی که باعث خرابی می گردد اقدام عملی انجام دهیم برای ریشه یابی نم ما می توانیم از دستگاه های روزه تشخیص ترکیدگی لوله استفاده نماییم و منشا نم و رطوبت را با حداقل خطا پیدا کنیم که این خود می تواند موجب تسریع در کار و رفع خرابی ها گردد پس از پیدا کردن منشا نم بایستی که نسبت به رفع نم و رطوبت اقدام نماییم به این صورت که لوله های آب و یا فاضلاب و یا اینکه از درز کاشی و سرامیک ها باشد منشا این نم بایستی نسبت به تعمیر و بازسازی عامل رطوبت اقدام نماییم و بعد از آن می توانیم حتی قسمت های آسیب دیده که شامل گچ های از بین رفته و یا دیوارهای شوره زده را بازسازی نماییم تا بتوانیم یک ظاهر زیبا و کارآمد را برای ساختمان آسیب دیده شما باز آفرینی نماییم .

 • رفع نم پشت بام
 • رفع نم و رطوبت توالت
 • رفع نم و رطوبت حمام
 • رفع نم و رطوبت کف آشپزخانه
 • رفع نم و رطوبت کف حمام
 • رفع نم و رطوبت ترکیدگی لوله
 • رفع نم و رطوبت ترکیدگی لوله شوفاژ
 • رفع نم و رطوبت سرویس بهداشتی
 • رفع خرابی و نشت ایزوگام
 • رفع نشتی ایزوگام توالت
 • تعمیر لوله های خراب برای جلوگیری از نشتی
 • لکه گیری جزیی گچ دیوار رطوبت دیده ساختمان
 • رفع نم و رطوبت آپارتمان
 • رفع نم و رطوبت کاشی و سرامیک

 

رفع نمو شوره دیوار
رفع نم دیوار

اخذ ایزو و استاندارد شرکت ها

27 Jul 2018

راهنمای ایزو :

درباره استاندارد ایزو چه می‌دانید؟

ایزو (ISO) کوتاه شده نام سازمان بین‌المللی (International Standard Organization) می‌‌باشد. موسسه بین‌المللی استاندارد سازی (ایزو) یک فدراسیون بین‌المللی متشکل از نهادهای ملی استاندارد است. تعداد این نهادها بالغ بر 140 نهاد می‌باشد که هریک از یک کشور برخاسته‌اند. ایزو یک سازمان غیر دولتی است که در سال 1947 میلادی تاسیس شد. وظیفه ایزو ارتقاء توسعه استاندارد سازی و فعالیتهای مربوطه در جهان با دیدگاهی است که هم به ایجاد تسهیلات در زمینه تبادل بین‌المللی کالاها و خدمات توجه دارد و هم توسعه همکاری در زمینه‌های فکری ـ علمی ـ فنی و اقتصادی را در نظر دور ندارد. ما حاصل فعالیتهای ایزو قراردادهای بین‌المللی خواهد بود که به عنوان استانداردهای بین‌المللی انتشار می‌یابد. سیستمهای مدیریتی ایزو از طریق بیش از 430000 سازمان در 158 کشور به اجرا درمی‌آید.

سیستم‌های مدیریت کیفیت، سری استانداردهای   : ISO 9000

در سال 1987 کمیته فنی 176 سازمان ایزو (ISOTC/176) ‌سری استانداردهای ISO 9000 را به جهانیان ارائه نمود. هدف از تدوین این سری استاندارد، به وجود آوردن الگویی بین‌المللی برای پیاده‌سازی و استقرار سیستم‌های مدیریت و تضمین کیفیت بوده است که مورد استقبال فراوان در سطح دنیا قرار گرفت.

سیستم‌های مدیریت کیفیت به منظور حفظ سطح کیفیت تعریف شده و بهبود کیفیت از طریق اصلاح فرایندها، در سازمان پیاده‌سازی می‌شود. امروزه واحدهای خدماتی نیز مانند واحدهای صنعتی، علاقه زیادی به استقرار سیستم کیفیت نشان می‌دهند.

فواید استقرار سیستم مدیریت کیفی :

 1. سیستم‌های مدیریت کیفیت به عنوان وسیله‌ای برای به وجود آوردن محصولات منطبق با آنچه از سوی سازمان به مشتری تعهد شده است با توجه به فواید زیر، در سازمان استقرار می‌یابد. -بررسی مجدد فعالیت‌های سازمان بر اساس اهداف سازمان و رفع کاستی‌ها -شفافیت فرایندها و شاخص‌ها در سازمان -جلوگیری از دوباره‌کاری‌ها به واسطه تعریف فعالیت‌های برنامه‌ریزی شده و سیستماتیک -کاهش هزینه‌ها -ایجاد اطمینان و اعتماد در درون سازمان (رده‌های مدیریتی و کارکنان)
 2. ایجاد اطمینان و اعتماد در برون سازمان (مشتری) و بالطبع قابلیت عرض اندام در فضاهای مختلف تجاری -افزایش توان رقابت در عرصه بین‌الملل

سیستم ‌های مدیریت زیست محیطی، سری استانداردهای ISO 14000

استانداردهای خانواده ISO 14000 شامل استانداردهای بین‌المللی در رابطه با سیستم‌های زیست محیطی می‌باشد. این استانداردها در سال 1996 میلادی توسط کمیته فنی 207 سازمان ایزو به وجود آمدند. یک سیستم مدیریت زیست محیطی می‌تواند به عنوان بخشی از سیستم‌های جامع مدیریت به حساب آید. این سیستم‌ها شامل ساختار سازمانی، فعالیتهای طرح‌ریزی، تعریف مسئولیت‌ها، تعیین روش‌ها و فرآیندها و همچنین در اختیارگیری منابع لازم برای تهیه، اجرا، بازنگری و حفظ خط مشی زیست محیطی سازمان است.

سیستم مدیریت زیست بر مبنای ISO 14001 به عنوان یک الگوی اجرایی توسط مرجع صدور گواهینامه (CB) مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

فواید استقرار سیستم مدیریت محیط زیست -اهمیت دادن به جنبه‌های زیست محیطی در تولید و یا ارائه خدمات -یکپارچه کردن سیستم‌های مدیریتی و بهبمود روش‌های مدیریت -به حداقل رساندن موانع غیر تعرفه‌ای تجاری و تسهیل تجارت بین‌الملل با توجه به بها دادن بیشتر به محیط زیست در سازمان‌ها -جلب مشتریان بیشتر و افزایش سهم بازار در سطح بین‌المللی -استفاده بهینه از منابع طبیعی -رعایت قوانین ملی زیست محیطی -حفاظت از محیط زیست و توجه به علائق جامعه در این ارتباط.

سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه‌ای، سری استانداردهای OHSAS 18001

مشخصات این سری ارزیابی ایمنی و بهداشت حرفه‌ای (OHSAS 18001) الزاماتی را برای یک سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه‌ای (OHSAS) معین می‌نماید تا یک سازمان بتواند با کنترل خطرات ایمنی و بهداشتی، عملکرد خود را بهبود بخشد. OHSAS 18001 خود بیانگر معیار عملکرد ایمنی و بهداشتی خاصی نیست و جزئیات لازم برای طراحی یک سیستم مدیریتی را نیز ارائه نمی‌دهد.

فواید استقرار سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ‌ای :

 1. ایجاد یک سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه‌ای به منظور حذف یا کاهش خطرات برای کارکنان و سایر طرف‌های ذینفع که ممکن است در معرض خطرات ایمنی و بهداشتی ناشی از فعالیت‌های سازمان باشند.
 2. اجرا، نگهداری و بهبود مستمر یک سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه‌ای
 3. حصول اطمینان از انطباق با خط‌مشی ایمنی و بهداشت حرفه‌ای که خود تعیین کرده است.
 4. اثبات این انطباق به دیگران -درخواست گواهینامه / ثبت سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه‌ای خود توسط یک سازمان بیرون
 5. تعیین انطباق با این مشخصات و اظهار آن توسط خود سازمان
 6. فرآیند ممیزی سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه‌ای بر اساس استاندارد OHSAS 18001 مشابه با فرآیند ممیزی سیستم‌های مدیریت کیفی بر اساس ISO 9001 و یا سیستم‌های مدیریت زیست محیطی بر اساس ISO 14001 می‌باشند.

سیستم مدیریت کیفیت صنایع قطعه سازان خودرو 16949:2002TS/ ISO

سازمان جهانی استاندارد سازی ( ISO )یک اتحادیه جهانی متشکل ازمراجع ملی استاندارد(اعضایISO )به شمار می آید. کار آماده سازی استانداردهای بین المللی معمولا از طریق کمیته های فنیISO صورت می گیرد. هر فردی بر حسب علاقه به موضوعی که کمیته فنی برای آن تشکیل شده است، حق دارد در آن کمیته به ارایه مطلب بپردازد. سازمانهای بین المللی، دولتی و غیر دولتی، که در ارتباط با ISO می باشد، نیز در این کار مشارکت می نمایند. ISO بر روی موضوعات الکتروتکنیکی همکاری نزدیکی با کمیسیون بین المللی الکتروتکنیک (IEC ) دارد.

وظیفه اصلی کمیته های فنی، آماده سازی استانداردهای بین المللی می باشد. پیش نویس استانداردهای بین المللی که توسط کمیته های فنی مورد پذیرش قرار گیرند، برای رای گیری بین اعضا گردش می کنند. انتشار یک استاندارد بین المللی نیازمند تایید حداقل 75% اعضا دارای حق رای می باشد.

در شرایط دیگر، مخصوصا هنگامی که برای برخی مستندات، الزام فوری بازار وجود داشته باشد، یک کمیته فنی ممکن است نسبت به انتشار انواع دیگری از مدارک اطلاعاتی تصمیم گیری نماید :

 1. یک مشخصه در دسترس عمومیISO (ISO/PAS )یک توافقنامه، ما بین کارشناسان فنی در یک گروه کاری ISO می باشد و اگر به وسیله بیش از 50% اعضای اصلی دارای حق رای، تایید شده باشد، برای انتشار پذیرفته می شود.
 2. یک مشخصه فنی ISO (ISO/TS )یک توافقنامه، ما بین اعضای یک کمیته فنی می باشد و اگر به وسیله 3/2(دوسوم)اعضای دارای حق رای، تایید شده باشد، برای انتشار پذیرفته می شود.

یک ISO/PAS یا ISO/TS بعد از هر سه سال به منظور تصمیم گیری در خصوص آن که آیا باید برای سه سال دیگر تمدید شود، یا آن که برای تبدیل به یک استاندارد بین المللی، تجدید نظر شده یا منسوخ شود، مورد بازنگری قرار می گیرد. در صورت تایید ISO/PASیا ISO/TS ،مجددا پس از شش سال برای تبدیل به یک استاندارد بین المللی و یا منسوخ شدن، بازنگری می شود.

ISO/TS 16949:2002 توسط گروه کاری بین المللی خودرو (IATF )و انجمن تولید کنندگان خودرو ژاپن (JAMA ) با حمایت ISO/TC 176 ،مدیریت کیفیت و تضمین کیفیت، گرد آوری شده است.

ویرایش دومISO/TS 16949 ،ویرایش اول (ISO/TS 16949:1999 )که مورد ویرایش فنی قرار گرفته است را لغو کرده و جایگزین آن شده است.

ISO/TS 16949:2002 می تواند در سازمانهایی با مشخصات ذیل مورد استفاده قرار گیرد :

 1. سازمانهای مرتبط با صنعت خودرو که موفق به اخذ گواهینامه بین المللی ISO/TS 16949:1999شده اند و قصد انتقال به ISO/TS 16949:2002 را دارند.
 2. سازمانهای مرتبط با صنعت خودرو که موفق به اخذ گواهینامه بین المللیQS9000:1998 شده اند و قصد انتقال به ISO/TS 16949:2002 را دارند.
 3. سازمانهای مرتبط با صنعت خودرو که موفق به اخذ گرید از شرکت ساپکو مطابق استاندارد SAPCO 79شده اند و قصد انتقال به ISO/TS 16949:2002 را دارند.
 4. سازمانهای مرتبط با صنعت خودرو که با شرکت سازه گستر سایپا همکاری کرده و قصد انتقال به استاندارد QMS/AR8201 و یا ISO/TS 16949:2002 را دارند.
 5. سازمانهای مرتبط با صنعت خودرو که موفق به اخذ گواهینامه بین المللیISO9001:1994,ISO9002:1994,ISO9001:2000شده اند و قصد انتقال به ISO/TS 16949:2002 را دارند.

سیستم مدیریت صنایع تجهیزات پزشکی ISO13485

این استاندارد مختص تولید کنندگان لوازم وتجهیزات پزشکی میباشد که الزامات این صنعت به استاندارد ISO9001 افزوده شده و به صورت کاربردی در این صنعت استفاده می گردد . تولید کنندگان تجهیزات پزشکی با استقرار این استاندارد و اخذ گواهینامه آن عملا الزامات ISO9001 را نیز رعایت نموده اند و نیاز ی به اخذ گواهینامه مجزا نمی باشد.

از فوائد این استاندارد خاص بودن آن برای صنعت تجهیزات پزشکی و در نظر گرفتن الزمات خاص این صنایع می باشد و راهکارهای اجرائی جهت تهیه مدارک فنی محصولات را نیز شامل می گردد.

سیستم مدیریت کیفیت آزمایشگاهها ISO/IEC17025

این استاندارد توسط گروه الکترومکانیک سازمان جهانی استاندارد سازی تدوین شده است و الزامات یک سیستم مدیریت کیفیت جهت استقرار در آزمایشگاهها را شامل می گردد. بر خلاف سایر استانداردهای فوق برای این استاندارد گواهینامه صادر نمی گردد بلکه توسط مراجع اعتباردهی ، تائید صلاحیت(Accreditation) صورت می گیرد .آزمایشگاههایی که تائید صلاحیت می گردند به زنجیره آزمایشگاههای تائید صلاحیت شده جهانی متصل شده و گواهی ها یا گزارشهای صادر شده توسط ایشان در کلیه کشور های عضو اتحادیه ILAC مورد پذیرش قرار می گیرد.

این استاندارد شامل دو قسمت الزامات مدیریتی و الزامات فنی می باشد و به صورت کامل فعالیتها و الزامات اجرائی در هر آزمایشگاه را شامل می شود.

نظام مدیریت ایمنی و سلامت مواد غذایی ISO22000

ایمنی و سلامت مواد غذایی به خطرات موجود در مواد غدایی در نقطه مصرف مرتبط است . از آنجایی که خطرات مواد غذایی میتواند در هر مرحله از زنجیره غذایی رخ دهد کنترلهای مناسب در زنجیره غذایی ضروری است .بنا بر این ایمنی و سلامت مواد غدایی از طریق تلاشهای کلیه بخشهای شرکت کننده در زنجیره غذا قابلیت اطمینان می یابد.

سازمان زنجیره غذایی شامل تولید کنندگان خوراک دام و طیور تولید کتتدگان مواد اولیه کارخانحات مواد غذایی عاملین حمل و نقل و انبارش پیمانگاران خرده فروش و عمده فروش مواد غذایی به همراه سایر سازمانهای مر تبط مانند سازندگان تحهیرات مواد بسته بندی یندی مواد شوینده افزودنی ها و نرکیبات و همچنین تامین کنندگان خدمات میباشد.

هدف این استاندارد حهانی توافق روی یک سطح جهانی از الرامات مدیریت ایمنی و سلامت مواد غدایی برای تحارت در زنجیره غذا یی است . قصد ویژه آن بکار گیری بوسیله سازمانهایی است که حواستار سگ نظام مدیریت ایمنی و سلامت مواد غذایی یکپارچه تر یهم پیوسته تر و متمرگز تر بوده و فرانر از الزمات معموا قانونی حرکت میکنند. این استاندارد الزام نموده که سازمان از طریق نظام مدیریت ایمتی و سلامت مواد غذای خود قوانین قابل اغمال مرتبط یا ایمنی و سلامت مواد غذایی را برآورده تماید.

سیستم مدیریت کیفیت خاص صنایع نفت گاز پتروشیمی ISO/TS29001

این استاندارد موارد زیر را برای صنایع ذیربط در بر دارد :

 1. پیشگیری از خطا و کاهش انحرافات و جلوگیری از اتلاف
 2. تبیین و تعهد به ایفای الزامات خاص مشتری
 3. بهبود مداوم در محصول فرایند و سیستم
 4. ارتقای توانمندی کارکنان و پیمانکاران
 5. استفاده بهینه از منابع در اختیارچ
 6. نظم و پاکیزه سازی محیط کار

شرح خدمات پیاده سازی نظام آراستگی محیط کار( 5S) :

مراحل اجرایی :

هر سازمان برای حرکت در جهت بهبود بهره وری و کیفیت ، ناگریز است محیط و شرائط کاری لازم و مناسب را فراهم نموده و در این خصوص اقداماتی را صورت دهد.

اقداماتی که هدف از آنها مرتب سازی ، پاکیزه ساختن و سامان دادن محیط کاری و ایجاد و حفظ شرائط و انضباط لازم برای انجام بهینه کارهاست.

اقدامات مذکور تحت عنوان 5S که از اولین حروف واژه های ژاپنی ساماندهی (Seiri) ، نظم و ترتیب (Seiton) ، پاکیزه سازی (Seiso ) ، استاندارد سازی (Seiketsu) و فرهنگ سازی (Shitsuke) گرفته شده است . به کارگیری این پنج S در تمامی سطح سازمان می تواند نتایج چشمگیر به همراه داشته باشد که از آن جمله می توان به پیشگیری از حوادث ، کاهش میزان وقفه کار ، افزایش رضایت شغلی و انگیزش کارکنان ، افزایش رضایت مراجعین و تکریم ارباب رجوع و ایجاد جوی سالم تر در محیط کار اشاره نمود.

اصول 5S بر پیشگیری استوار بوده و همانطور که از دو S آخر برداشت می گردد ، استاندارد نمودن و نگهداری و فرهنگ سازی آراستگی محیط کار از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد . اجرای 5S بر عهده کلیه پرسنل سازمان از بالاترین سطوح تا پائین ترین سطوح می باشد و مستلزم یک کارگروهی و تبدیل آن به یک رفتار و فرهنگ سازمانی می باشد.

برخی 5S را به خانه داری محل کار تعبیر می کنند که با توجه به فرهنگ غنی ما ایرانیان در خصوص اجرا و استقرار 5S را در سازمانها تسهیل می نماید :

مرحله اول : شناخت

 1. شناخت وضع موجود سازمان بر اساس سیستم5Sوتعیین مغایرتها و عدم تطابقهای احتمالی و برآورد امکانات نرم افزاری و سخت افزاری مورد نیاز.
 2. مستند نمودن وضعیت موجود از طریق تهیه فیلم و عکس.
 3. تهیه گزارش شناخت و ارائه گزارش.

مرحله دوم :آموزش و طراحی سیستم

 1. تعیین کمیته راهبری و کمیته اجرایی5S
 2. آموزش کلیه پرسنل سازمان درخصوص آشنائی و مستند سازی 5S با توجه به پستهای سازمانی افراد سازمان.
 3. همکاری و مشارکت با کمیته راهبری و اجرایی در زمینه طراحی و برنامه ریزی اجرا‎‎،تهیه روشهای اجرایی( ساماندهی ، نظم و ترتیب ، پاکیزه سازی ) و چک لیستهای مورد نیاز.
 4. همکاری و مشارکت با کمیته راهبری و اجرایی در زمینه تهیه دستورالعمل های مورد نیاز.

مرحله سوم : استقرار و ممیزی

 • ارائه آموزش و همکاری در پیاده سازی مراحل 5S درکلیه واحدهای سازمان.
 • اجرای سیستم ساماندهی( Sاول )
 • اجرای سیستم نظم و ترتیب( Sدوم )
 • اجرای سیستم پاکیزه سازی( Sسوم )
 • بازنگری و تکمیل دستورالعملها و رویه های مربوط به5S
 • انجام ممیزی 5S در کل سازمان و تهیه فیلم وعکس از وضعیت تغییر یافته
 • تهیه گزارش مقایسه ای
 • همکاری در رفع عدم انطباقهای مشاهده شده در ممیزی
 • برنامه ریزی وارائه آموزش های مختلف جهت فرهنگ سازی و نظارت پیگیری آن
 • انجام ممیزی نهایی 5S و تهیه گزارش تصویری از وضعیت نهائی
 • تهیه و ارائه گزارش نهائی و تطبیق شرائط نهایی با وضعیت اولیه

شرح خدمات اجرائی جهت استقرار سیستم مدیریت کیفیت بر اساس استاندارد ISO9001:2000 :

موضوع : عبارتست از ارائه خدمات آموزشی در جهت استقرار استاندارد بین المللی ISO9001:2000 تا مرحله اخذ گواهینامه ، و مراحل اجرایی آن به شرح زیرمی باشد :

فاز اول : شناخت

 • شناخت وضع موجود سازمان بر اساس استاندارد ISO9001:2000 و تعیین مغایرتها و عدم تطابقهای احتمالی و ارائه گزارش آن.

فاز دوم : آموزش و طراحی سیستم

 • آموزش الزامات استاندارد ISO9001 و سایر آموزشهای مورد نیاز به مدیران کارشناسان و ، سرپرستان.مطابق جدول 1 .
 • تشکیل و توجیه اعضای کمیته راهبری ISO 9001 و کمیته های فرعی مربوطه و تعیین مسئولیتهای ایشان.
 • همکاری و مشارکت مشاوربا کارشناسان سازمان در زمینه طراحی یا اصلاح سیستمهای مورد نیاز و مستندسازی فرآیندها و روشهای اجرایی (Procedures) برای عناصر مشروحه زیر :
 • سیستم مدیریت کیفیت (شامل : الزامات عمومی و الزامات مربوط به مستندات)
 • مسئولیت مدیریت (شامل : تعهد مدیریت، مشتری محوری، خط مشی کیفیت، طرح ریزی، مسئولیت، اختیار و انتقال اطلاعات و بازنگری مدیریت)
 • مدیریت منابع (شامل : فراهم کردن منابع، منابع انسانی، زیر ساخت، محیط کار)
 • پدیدآوری محصول (شامل : طرح ریزی پدیدآوری محصول، فرآیندهای مرتبط با مشتری، طراحی و تکوین، خرید، تولید و ارائه خدمات، کنترل وسایل پایش و اندازه گیری)
 • اندازه گیری، تجزیه و تحلیل و بهبود (شامل : کلیات، پایش و اندازه گیری، کنترل محصول نامنطبق، تحلیل داده ها و بهبود)
 • همکاری در تعریف و اجرای پروژه های بهبود مداوم با مشارکت کارشناسان و مدیران سازمان.
 • همکاری و مشارکت مشاوربا کارشناسان سازمان در زمینه تهیه و تدوین دستورالعملهای کاری (Work-instructions) و طرح کیفیت
 • تهیه نظام نامه کیفیت (Quality Manual) شامل :
 • تدوین خط مشی کیفیت (Quality Policy) سازمان

فاز سوم : ممیزی

 • تعیین مسئولیتها، اختیارات و ارتباطات کاری کارکنان موثر بر کیفیت و نیز همکاری در تعیین و انتخاب نماینده مدیریت، ممیزان داخلی و تعیین جایگاه آنها در چارت سازمانی (در صورت نیاز)
 • تصویب نظام نامه کیفیت براساس عناصر استاندارد ISO 9001:2000
 • همکاری و مشارکت مشاوربا کارشناسان مدیران سازمان در زمینه استقرار نظام ممیزی داخلی
 • انجام پیش ممیزی (Pre-Audit) توسط مشاورو ممیزان داخلی سازمان بر روی نظام کیفیت و شناسایی مغایرتها و عدم تطابقهای احتمالی
 • حضور در مرحله ممیزی نهایی (Final-Audit) که توسط شرکت CB (گواهی دهنده ) انجام خواهد شد و مشاورهمکاری لازم را در این زمینه با سازمان به منظور اخذ گواهینامه خواهد داشت.

رتبه بندی و اخذ گرید

27 Jul 2018

اخذ و ارتقا و تمدید رتبه بندی شرکت های پیمانکاری از پایه ۵ تا پایه ۱

توضیحات :

سازمان مدیریت و برنامه ریزی سابق (معاونت فنی و عمران استانداری فعلی) شرکت ها را به دو گروه مشاور و پیمانکار تقسیم بندی نموده و برای شرکت های پیمانکاری رتبه ۵ و ۴ و ۳ و ۲ و ۱ تعریف می نماید که در واقع ۵ پائین ترین و ۱ بالاترین رتبه محسوب می شود و برای شرکت های مشاور رتبه ۳ و ۲ و ۱ تعریف می نماید که ۳ پائین ترین و ۱ بالاتربن رتبه است. برای رتبه بندی شرکت های پیمانکار ملاک اصل تعداد نیروی فنی و مهندسی حاضر در هیئت مدیره یک شرکت است ولی برای رتبه بندی شرکت های مشاور علاوه بر نیروی فنی و مهندسی، امکانات فنی و نرم افزاری آن شرکت ها نیز مورد ارزیابی قرار می گیرد. برای ارتقاء رتبه از ۵ به ۱ در شرکت های پیمانکاری مبلغ ریالی پروژه های انجام شده در ۱۵ سال اخیر توسط شرکت و نیروی فنی و مهندسی شرکت ارزیابی می گردد و در صورتی که شرکت امتیاز مورد نظر را کسب کند و اظهارنامه مالیاتی واجد شرایط را داشته باشد در آن صورت می تواند رتبه خود را از ۵ به رتبه های بالاتر ارتقاء دهد . در خصوص شرکت های مشاور نیز برای ارتقاء از پایه ۳ به پایه ۱ مبلغ ریالی پروژه های انجام شده در ۱۵ سال اخیر، نیروی فنی و مهندسی، اظهارنامه مالیاتی، امکانات فنی و نرم افزاری ملاک است. در صفحات دیگر این سایت زمان و شرایط و مدارک لازم جهت اخذ رتبه ۵ پیمانکاری و ۳ مشاور و رتبه های بالاتر از هر دو گروه به طور مجزا قید شده است.

 

مدارک لازم جهت اخذ رتبه 5 پیمانکاری:

کپی برابر اصل شده مدارک ثبتی شرکت

الف ) مدارک ثبتی شرکت سهامی خاص شامل : اساسنامه – اظهارنامه – روز نامه رسمی – تاسیس و تغییرات

ب ) مدارک ثبتی شرکت با مسئولیت محدود شامل : اساسنامه، تقاضانامه ،شرکت نامه ،روزنامه رسمی،تاسیس و تغییرات

ج) ارائه اصل سند مالکیت یا اجاره نامه رسمی از دفتر مرکزی شرکت طبق روزنامه رسمی شرکت

کپی شناسنامه کلیه سهامداران و اعضای هیئت مدیره و کپی کارت ملی آنها

کپی برابر اصل شده مدارک تحصیلی اعضای امتیاز آور شرکت

مهندس و یا مهندسینی که سوابق کاری ارائه می کنند باید مدارک زیر را تهیه فرمایند.

الف )نامه استعلام سوابق بیمه با ذکر تاریخ شروع و خاتمه و نام شرکتهایی که بیمه برایشان پرداخت نموده اند

ب)گواهی کار مرتبط با رشته مورد در خواست با ذکر تاریخ شروع و خاتمه از طرف شرکت و یا شرکتهایی که در کواهی بیمه اعلام شدند.

سربرگ رسمی شرکت در 3 نخسه

کپی آخرین صورتجلسه مربوط به تغییر سهام

تذکر1: مدرک تحصیلی مدیرعامل شرکت باید لیسانس باشد

تذکر2: دوسوم اعضای هیئت مدیره باید دارای مدرک تحصیلی لیسانس باشند

تذکر3: یکی از اعضای هیئت مدیره باید دارای رشته تحصیلی زمینه نسبت به رتبه درخواستی با حداقل سه سال تمام سابقه اشتغال در همان رشته یا تخصص باشد بهمراه گواهی بیمه تامین اجتماعی و گواهی اشتغال از محل فعالیت موصوف (شرکتها میتوانند بطور همزمان درخواست دریافت رتبه در دو پایه را داشته باشند به شرط رعایت موارد مذکور)

تذکر4: داشتن کداقتصادی برای شرکتهای متقاضی الزامیست

 

مدارک عمومی لازم جهت اخذ رتبه 1 الی 4 پیمانکاری:

کپی برابر اصل شده مدارک ثبتی شرکت

الف ) مدارک ثبتی شرکت سهامی خاص شامل : اساسنامه – اظهارنامه – روز نامه رسمی – تاسیس و تغییرات

ب ) مدارک ثبتی شرکت با مسئولیت محدود شامل : اساسنامه – تقاضانامه – شرکت نامه – روزنامه رسمی - تاسیس و تغییرات

کپی شناسنامه کلیه سهامداران و اعضای هیئت مدیره و کپی کارت ملی آنها

کپی برابر اصل شده مدارک تحصیلی اعضای امتیاز آور شرکت

مهندس و یا مهندسینی که سوابق کاری ارائه می کنند باید مدارک زیر را تهیه فرمایند.

الف ) نامه استعلام سوابق بیمه با ذکر تاریخ شروع و خاتمه و نام شرکتهایی که بیمه برایشان پرداخت نموده اند

ب ) گواهی کار مرتبط با رشته مورد در خواست با ذکر تاریخ شروع و خاتمه از طرف شرکت و یا شرکتهایی که در کواهی بیمه اعلام شدند.

سربرگ رسمی شرکت در 3 نخسه

کپی آخرین صورتجلسه مربوط به تغییر سهام

تصاویر کلیه پیمانهای شرکت (موافقتنامه )

تصاویر آخرین صورت وضعیت تایید شده و یا اصل تاییدیه کارکرد توسط دستگاههای اجرایی (به تایید بالاترین مقام کارفرما ) برای کارهای نیمه تمام و مفاصا حساب بیمه برای کارهای تمام شده

اظهار نامه مالیاتی شرکت مربوط به آخرین سال مالی قبل از تشکیل پرونده که به تایید و مهر سر ممیز مالیاتی مربوط رسیده باشد .

مدیر عامل و دو سوم اعضای هیات مدیره می بایست دارای مدرک تحصیلی لیسانس باشند .

 

شرایط اخذ مجوز تائید صلاحیت:

گواهی تائید صلاحیت عموماً به شرکتهای ارائه دهنده خدمات بطورمثال:خدمات پشتیبانی، حفظ و نگهداری فضای سبز،تاسیسات و ... تعلق میگیرد.

درابتدا این شرکتها با توجه به موضوع ثبت شده فعالیت در روزنامه رسمی تاسیس شرکت، درخواست اخذ گواهی را به انجمن صنفی پیمانکاران ارائه میدهند.

 

مدارک مورد نیاز جهت دریافت گواهی تائید صلاحیت از وزارت کار:

1- اصل و کپی کلیه مدارک ثبتی شرکت

2- اصل و کپی سند مالکیت در صورت مالک بودن

3- اصل اجاره نامه رسمی و کپی از آن در صورت مستاجر بودن

4- تکمیل فرم بازرسی بهمراه مهر و امضای مجاز شرکت

تذکر: آدرس دفتر مرکزی شرکت نباید واحد مسکونی باشد.

 

مدارک مورد نیاز جهت تمدید گواهی تائید صلاحیت:

کلیه مدارک فوق بهمراه مفاصا حساب دارائی و مفاصا بیمه تامین اجتماعی و لیست پرداختی حقوق و دستمزد پرسنل

بازسازی ساختمان

27 Jul 2018

بازسازی ساختمان و بازسازی منزل های قدیمی امروزه شاید به نوعی همسو شدن و یا همگام شدن با مدرنیته باشد در بازسازی آپارتمان اولین نکته ای بایستی مد نظر قرار دهیم این است که هدف از بازسازی خانه چیست ؟

شاید پاسخ به این سوال اندکی زمان نیاز داشته باشد اما بهتر است این زمان را صرف کنید تا بتوانید نتیجه قابل قبول تری در مورد بازسازی خانه خود برسید

برای اینکه بتوانیم به شما در راستای بازسازی ساختمان کمک کنیم در اینجا علت های عمده ای را که مشتریان ما تمایل دارند تا اقدام به این کار نمایند را در اینجا شرح می دهیم :

 • بازسازی منزل برای افزایش استحکام
 • بازسازی منزل برای افزایش زیبایی
 • بازسازی منزل برای افزایش راحتی ساکنین منزل
 • بازسازی خانه برای سهل نمودن دسترسی به نقاط مختلف خانه

بازسازی خانه قسمت های مختلفی را شامل می شود که شامل موارد زیر می باشد :

 • نصب کف پوش ، دیوار پوش ، پارکت ، لمینت ، بلوک شیشه ای
 • ساخت انباری ، ساخت اتاق خواب
 • تغییر تیغه بندی ، تغییر دیوار چینی ، ایجاد پارتیشن ، ایجاد پارتیشن دوجداره ، ساخت و تعمیر حمام و سرویس بهداشتی ( توالت )
 • ساخت توالت فرنگی ، تبدیل توالت ایرانی به فرنگی
 • تامین مصالح ساختمانی ، کشی کاری ، سرامیک کاری ،
 • نور پردازی ، نور مخفی ، سقف کاذب و .....

نوسازی خانه آپارتمان
بازسازی ساختمان آپارتمان

 

تشخیص ترکیدگی لوله

30 May 2018

تشخیص ترکیدگی لوله شاید یکی از مهمترین کارهای اجرایی در حوزه تعمیر و نگهداری ساختمان ها بتوان قلمداد نمود به این علت که با وجود ترکیدگی لوله و نشت آب امکان آسیب دیدن دیوارها (حداقل به صورت ظاهری ) و تاسیسات زیر بنایی ساختمان وجود دارد که با آسیب دیدن این بخش از ساختمان بعضا دیده شده که علاوه بر هدر رفت آب که یک زیان ملی و یک زیان مالی محسوب می شود بخش های مختلفی از ساختمان نیز ممکن است در معرض آسیب های جدی قرار بگیرند برای جلوگیری از این مهم نشت یابی دوره ای ساختمان برای تشخیص ترکیدگی لوله اقدامی اجتناب ناپذیر می نماید .

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه می تواند تا عمق های زیادی را مشخص نماید که در چه مکان هایی امکان نشت آب وجود دارد و تا حدودی می توانیم با استفاده از شواهد ظاهری میزان این نشتی را نیز تعیین نماییم برای تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه نیاز است که این نشتی همچنان ادامه داشته باشد و در صورتی که محل نشتی خشک شده باشد این امکان وجود ندارد که محل و میزان دقیق نشتی مشخص گردد

 • تشخیص نقطه دقیق نشتی و محل ترکیدگی لوله
 • تشخیص ترکیدگی لوله موتورخانه
 • تشخیص ترکیدگی لوله لوله های شوفاژ
 • تشخیص ترکیدگی لوله فاضلاب
 • تشخیص ترکیدگی لوله در سقف ساختمان
 • تشخیص ترکیدگی لوله در کف ساختمان
 • تشخیص ترکیدگی لوله در دیوار ساختمان
 • تعمیر و لکه گیری محل نشتی ناشی از ترکیدگی لوله
 • تشخیص نشتی شوفاژ و پکیج با دستگاه
 • رفع نم و چکه و از بین بردن شوره دیوار
 • رفع شوره و لکه گیری بعد از تشخیص ترکیدگی لوله آب
 • نشت یابی توالت  فرنگی
 • نشت یابی سیفون توالت ایرانی
 • نشت یابی سیفون توالت فرنگی
 • تعمیرات و رفع نشتی آب

 

تشخیص ترکیدگی لوله
تشخیص ترکیدگی لوله

رفع گرفتگی توالت فرنگی

25 Mar 2018

رفع گرفتگی توالت فرنگی

رفع گرفتگی توالت فرنگی با استفاده از به روز ترین و کارآمدترین ابزارهای لوله بازکنی بدون آسیب رسانی به توالت فرنگی و لوله بازکنی و رفع گرفتگی توالت فرنگی با بهترین کیفیت باز کردن لوله پلیکا ، لوله پی وی سی ، لوله چدنی ، لوله آزبستی ، لوله کارولیت ، لوله پلی اتیلن و ....

برای رفع گرفتگی سیفون توالت فرنگی ، خدمات فنی آبراهه به صورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد .

تعمیرات و سرویس شناور توالت فرنگی برای بهبود راندمان سیفون توالت فرنگی

نصب توالت فرنگی

تعمیر توالت فرنگی

برطرف نمودن بوی بد چاه توالت فرنگی

تشخیص محل نشت توال فرنگی با دستگاه

رفع نم و چکه در توالت فرنگی

اتصال انشعابات ساختمان به فاضلاب شهری ( اگو )

تشخیص دقیق محل ترکیدگی لوله توالت فرنگی

رفع گرفتگی چاه توالت فرنگی

جهت باز کردن و رفع گرفتگی توالت فرنگی کافیست که یک تماس با ما بگیرید و بعد از آن حضور ما را در کنار خودتان می توانید ببینید و حس کنید .

انواع ثبت شرکت

16 Feb 2018

ما کلا چند نوع شرکت داریم که همگی تقریبا با آنها آشنا هستید .

GVCGFGH

15 Jan 2018

کاغذ دیواری گروه دکوراسیون

شرکت جهان دکور پخش کننده انواع لمینت و کاغذ دیواری با برندهای مطرح اروپایی توانسته بخش اعظم بازار دکوراسیون داخلی را به خود اختصاص دهد همچنین این شرکت با انجام پروژه های نصب انواع کاغذ دیواری , کفپوش و لمینت فضایی بیشتری را به خود اختصاص داده تا بیشتر و بهتر در خدمت مصرف کنندگان و همکاران باشد.

() از نام های تجاری (جهان دکور) فعال در زمینه دکوراسیون داخلی ساختمان بوده و شامل محصولات متنوعی از کشورهای ژاپن، ایتالیا، فرانسه و بلژیک می باشد.

ایران کوشک توانسته با به روز کردن محصولات و جایگزین کردن طرح و تنوع نظر مصرف کننده را به خود جلب کرده و همیشه با برندهای روز جهان هم قدم باشد. ایران کوشک با داشتن بیش از پنجاه آلبوم در طرح ها و رنگ های مختلف کاغذ دیواری , لمینت , دیوارپوش , کفپوش و پارکت متناسب با هرنوع سلیقه آماده خدمت رسانی به کلیه هموطنان عزیز است

به دلیل تعداد بالای آلبومها و متغایر بودن کیفیت عکسها با نمونه اصلی طرح ها و همچنین به دلیل خاص بودن طرح ها و مدلهای موجود و جلوگیری از کپی محصولات پیشنهاد میکنیم جهت مشاهده و لمس آلبومها با شماره تلفن شرکت به شماره 22841888 تماس گرفته تا به صورت رایگان درب منزل آلبومها را مشاهده نمایید

نصب و اجرای انواع دکور در تمام نقاط ایران

تفاوتی نمیکند شما در کدام منطقه جغرافیایی سکونت دارید . گروه دکوراسیون و کاغذ دیواری در سراسر کشور حضور دارند و کافیست با ما تماس بگیرید تا نزدیکترین نیروی ما برای بررسی پروژه شما خدمت برسد.

شماره های تماس با کاغذ دیواری گروه دکوراسیون

تماس با گروه دکوراسیون داخلی

کاغذ دیواری آرتی فشن


فروش کاغذدیواری آرتی فشن با کیفیت خوب با قیمت رولی 60000 تومان به فروش میرسد که هر رول کاغذ دیواری آرتی فشن به ابعاد عرض 53 سانتیمتر و طول 10 متر می باشد ، در صورت تمایل سفارش کافیست با شماره های دکوزیبا تماس گرفته تا آلبوم ها جهت بازدید شما سروران گرامی به صورت رایگان به محل ارسال گردد .
نمونه عکس های آلبوم آرتی فشن در زیر موجود میباشد

سابقه کشور آلمان در دکور و تزئینات

که از سال 1879 فعالیت خود را آغاز کرده است، مدتی کوتاه پیش از آغاز جنگ جهانی اول، تولید کاغذ چسب دار را آغاز نمود. پس از پایان جنگ، ساختمان هایی توسط شرکت ساخته شد که بخش های مدیریت و فروش شرکت همچنان در همان مکان ها واقع است. شرکت دوباره شروع به بازسازی خود نمود. اما این اقدام مجددا با شروع جنگ جهانی دوم نیمه تمام ماند.

در سال 1963 اولین کاغذ دیواری های تولید شده توسط چاپ غلتکی به وسیله شرکت معرفی شد و قدرت P+S را بهنمایش گذاشت. برای اولین بار در دنیا، این روش امکان تولید کاغذهایی با تصاویر عکاسی شده واقعی را به وجود آوردند. اولین مدل های این نوع کاغذها آن هایی بودند که با طرح و تصویر چوب تولید شدند

کاغذ دیواری

رول چاپی کاغذ دیواری از اندازه 10 × 53 سانتی متر
هارمونی رنگها را با توناژهای گرم و سرد ، نقره ای و قرمز ، صورتی و سفید ، خاکستری مایل به قهوهای و نارنجی گسترش می دهد . نقش ها یادآور گل های بزرگ در امواج تخت ، نقوش بزرگ اسلیمی درهم آمیخته وسایه کاری شده هستند.

 رول کاغذ دیواری در اندازه 70× 10 سانتی متر.
گل الهام گرفته از هنر دکودر اندازه ای بزرگتر از پانل آن است. رنگ های آن پاسخی به گرایش ها ی ماست: طلایی و نقره ای ساتن و ملایم به همراه رنگ قرمز و سیاه ، شکلاتی و فیروزه ای، آلویی و سبز.

یک اثر جدید از فیبر طبیعی به شما ارائه می دهد.تکنیک منبت و پرینت در نهایت، زیبایی عمیق و غنی از رنگ ها را برای شما به ارمغان می آورد. گل صد تومانی با قابلیت انعطاف پذیر در رنگهای مدرن و در عین حال متضاد مانند شکلاتی و مسی، آلویی و نقره ای ، نقره ای و خاکستری ، بژ در بژ، سبز روشن و گچی به همراه نرمی و پیچیده گی می تواند اتمسفر بسیار متفاوتی را برای شما فراهم کند.

کاغذ دیواری ایتالین کلاسیک italian clasic


فروش کاغذ دیواری ایتالین کلاسیک italian clasic که در 2 سری موجود می باشد با کیفیت خوب با قیمت رولی 58000 تومان تا 66000 تومان به فروش میرسد که هر رول در ابعاد عرض 53 سانتی متر و طول 10 متر می باشد ، در صورت تمایل سفارش کافیست با شماره های دکوزیبا تماس گرفته تا آلبوم ها جهت بازدید شما سروران گرامی به صورت رایگان به محل ارسال گردد .
نمونه عکس های آلبوم ایتالین کلاسیک در زیر موجود میباشد

تزئینات داخلی و تاثیری که میتوانند بر روحیه ما داشته باشند

دکور و زیبایی های اطراف ماا هر یک زبان خاص خود را دارند و اگر بدرستی استفاده گردد  و در کنار هم چیده شوند میتوانند تصویر و تابلو افکار ما باشند.

دکور داخلی میتوانند سرمنشاء آرامش و ارتقاء بهره وری ما باشند

دکور داخلی بستر ساز موفقیت و اعتماد به نفس ما در مراودات روزمره مان میتوانند باشند

اندازه های مرسوم کاغذ دیواری


کاغذ دیواری های مدرن اندازه های متنوعی دارند. اما 2 نوع از رایجترین اندازه هایی که کارخانه های تولید کننده کاغذ دیواری محصولاتشان را بر اساس آن ها برش داده و ارائه می دهند بر می گردد به اندازه های مرسوم محصولات رولی آمریکایی و اروپایی.

اندازه آمریکایی عبارت است از 27 اینچ عرض در 27 فوت طول و اندازه اروپایی نیز معادل 21.5 اینچ عرض در 33 فوت طول است که هر دو تقریبا معادل 60 متر مربع می باشند.

اما در عین حال اندازه های دیگری نیز جهت تولید کاغذ دیواری مورد استفاده قرار می گیرند. به طور مثال اندازه (وسعت) بسیاری از محصولاتی که در ایران تولید یا فروخته می شوند معادل 50 متر مربع (50 سانتی متر عرض در 10 متر طول) یا 70 متر مربع (70 سانتی متر عرض در 10 متر طول) می باشند

لیست قیمت کاغذ دیواری


گروه تاپ دکور :


کاغذ دیواری ویکو 40000 تومان


کاغذ دیواری نیو مونیکا 45000 تومان


کاغذ دیواری کریستینا  55000 تومان


کاغذ دیواری سیلویا 55000 تومان


کاغذ دیواری یونیک 65000 تومان


کاغذ دیواری نیو والنتینو 65000 تومان


گروه مدا :


مدرن عرض 53 – 55000 تومان


مدرن عرض 73 – 64000 تومان

تماس

اپرا عرض 53 – 42000 تومان


اپرا عرض 73 – 52000 تومان


بانیتو عرض 53 – 65000 تومان


بانیتو عرض 73 – 75000 تومان


نانو 45000 تومان


گروه آرت :


ساتین 50000 تومان


سورنا عرض 73 – 68000 تومان


آرامیس 50000 تومان


فشن 60000 تومان


سامانتا عرض 53- 57000 تومان


سامانتا عرض 73 – 67000 تومان


آلیس عرض 53 – 45000 تومان


آلیس عرض 73 – 60000 تومان


گروه وی آی پی :


کاغذ دیواری ویولت 60000 تومان


کاغذ دیواری ایتالین کلاسیک سری یک 70000 تومان


کاغذ دیواری ایتالین کلاسیک سری دو 63000 تومان


حاشیه ایتالین کلاسیک32000 تومان


کاغذ دیواری آلوا 52000 تومان


کاغذ دیواری اگی 45000 تومان


کاغذ دیواری فانتزی 68000 تومان


کاغذ دیواری آریا 70000 تومان


کاغذ دیواری اومگا 64000 تومان


کاغذ دیواری آرتلند یا عروس 52000 تومان


کاغذ دیواری دکوراتیو  35000 تومان


کاغذ دیواری فورتیس 68000 تومان


کاغذ دیواری بی جی 35000 تومان


گروه رویال :


النا 54000 تومان


پرنس 62000 تومان


امیلی 57000 تومان


آماتا 48000 تومان


کویین 51000 تومان


لوسی کلاسیک 58000 تومان


برند سان 61000 تومان


ملودی 58000 تومان


رومانس 59000 تومانانواع کاغذ دیواری ایرانی

آلبوم کاغذ دیواری ایرانی
کاغذ دیواری
قیمت کاغذ دیواری خارجی

آلبوم کاغذ دیواری قابل شستشو
کاغذ دیواری نیومونیکا new monica


کاغذ دیواری نیومونیکا new monica از کیفیت و قیمت خوبی برخوردار می باشد ...


کاغذ دیواری نیومونیکا new monica ساخت کشور چین می باشد و دارای قیمت و کیفیت خوبی است . کاغذ دیواری های نیو مونیکا در بیش از صد طرح و رنگ مختلف موجود می باشند که جهت مشاهده آلبوم ها می توانید به دفتر فروش دکوزیبا مراجعه نموده و یا درخواست ارسال آلبوم به محل خود را بنماید تا در اسرع وقت آلبوم ها بصورت رایگان برای شما ارسال شود ..


تماس

//////////////////////////////////// از اینجا به پائین مانده

ایده های برای تزئین دیوارها


در اجرای دکوراسیون داخلی و خلق محیطی زیبا باید از دیوارهای خالی نهایت استفاده را نمود . شاید فکر کنید که تزئین دیوارها امری هزینه بر خواهد بود و از تفکر به ان خوداری کنید چه رسد به اجرا !!! اما یک لحظه صبر کنید با ایده های خلاقانه با هزینه ای اندک می توان دیوارها را زیبا نمود و دکوراسیون زیبای خانه لذت برد . در ذیل به ایت موضوع خواهیم پرداخت .

1- می توانید تصاویری از خودتان که در محیط های زیبا گرفته شده ( البته با تکنیک های صحیح عکاسی و کیفیت قابل قبول ) و یا هر تصویر و عکس دیگری را به چند قسمت تقسیم نموده و بر روی تخته شاسی بچسبانید و بر دیوار خود اویزان کنید . در ذیل تصویری از نقشه جهان را می بیند که این کار بر روی ان صورت گرفته است .

2- با استفاده از یک تخته شاسی و مقواهای رنگی که با دکوراسیون خانه تان هماهنگ باشند می توانید کارهای هنری زیبایی خلق کنید و بر دیوار نصب نماید .

با آرزوی بهترین ها برای شما

دکو زیبا

در صورت هرگونه سوال ، انتقاد و یا مشاهده آلبوم های کاغذ دیواری و پارکت لمینت در محل خود با تماس حاصل فرمایید.

02122878001
تزئین خانه ی نو


برای تزئین و خلق دکوراسیونی زیبا برای خانه تازه خریداری شده به نکاتی به شرح ذیل باید توجه نمود :

1- قبل از هر چیز از تمیز نمودن خانه شروع کنید با این کار میزان اقدامات بعدی جهت تزئین خانه و اجرای دکوراسیون داخلی مورد نیاز مشخص می شود.

2- میزان بودجه خود را جهت اجرای تزئینات داخلی و دکوراسیون مورد نظر خود کمشخص کنید .

3- محل های که نیاز به تزئین و مرمت دارند را مشخص نماید و مراحل بعد را برای آنها بطور جداگانه مدنظر قراردهید مثلا اتاق خواب ، پذیرایی ، آشپزخانه و ...

4- از دیوارها و سقف ها شروع کنید . برای تزئین دیوارها و سقف ها از دو گزینه رنگ ( ترجیحا رنگ روغن ) و کاغذ دیواری می توانید استفاده کنید . از مزایای رنگ روغن دوام بالای آن و قابلیت شستشویی ان است ولی به تنهای قادر به خلق زیبای بی نظیر و گرم نمودن خانه و بخشیدن غنای بی نظیر به ان نیست لذا بهتر است در کنار رنگ روغن از کاغذ دیواری های مناسب نیز استفاده نمود. در همین مرحله برای انتخاب رنگ و خرید لوازم و اثاثه منزل باید تصمیم گرفت تا هماهنگی لازم را در آینده پدید آورد . کاغذ دیواری - قیمت کاغذ دیواری - کاغذ دیواری ایرانی - کاغذ دیواری خارجی - کاغذ دیواری قابل شستشو - کاغذ دیواری ترک - آلبوم کاغذ دیواری

5- حال نوبت پوشش کف می باشد . در صورتی که تصمیم به استفاده از موکت و فرش دارید دیگر نیازی به استفاده از پارکت لمینت و دیگر پوشش ها نیست از سوی شاید پوشش سرامیک و سنگی کف خانه کاملا با کیفیت باشد اما درصورتی که پوشش کف خانه جذابیت چندانی ندارد و نیاز به بازسازی دارد حتما پوشش کف پارکت لمینت را مد نظر قرار دهید . پیشنهاد ما استفاده از پارکت لمینت های با درجه کیفی فوق العاده کرونتکس است . برخلاف پوشش های فرش و موکت که می توانند باعث ایجاد و تحریک آلرژی شوند این پوشش های کف لمینت با توجه به تولید در کشور آلمان با سلامتی انسان کاملا هماهنگ هستند و موجب ایجاد آلرژی نمی شوند . از سوی دیگر مهمترین مزیت پارکت لمینت زیبای بی نظیر توام با دوام بالا و بدون دردسر نصب آن است که آن را گذینه ای مناسب برای تزیین خانه می کند . پیشنهاد دکوزیبا استفاده از پارکت لمینت های 8 میلیمتری سری داینامیک کرونتکس است . کاغذ دیواری - قیمت کاغذ دیواری - کاغذ دیواری ایرانی - کاغذ دیواری خارجی - کاغذ دیواری قابل شستشو - کاغذ دیواری ترک - آلبوم کاغذ دیواری

6- سیستم روشنایی مناسبی را برای هر بخش از خانه خریداری نماید تا جلوه تزئینات و دکوراسیون خلق شده دو چندان شود.

تشریفات مجالس

 

 • خرید جهاز
 • سرویس عروس

بهترین مدلهای انواع کاغذ دیواری

 •  
کاغذ دیواری آرگنتا(argenta)
کاغذ دیواری آرگنتا(argenta)

 

کاغذ دیواری کارمن(carmen)
کاغذ دیواری کارمن(carmen)

 

کاغذ دیواری باروک(baroque)
کاغذ دیواری باروک(baroque)

 

کاغذ دیواری ژولیت(juliet)
کاغذ دیواری ژولیت(juliet)

 

کاغذ دیواری کیدذ سانگ(kids song)
کاغذ دیواری کیدذ سانگ(kids song)

 

کاغذ دیواری لئو(leo)
کاغذ دیواری لئو(leo)

 

کاغذ دیواری مارس(mars)
کاغذ دیواری مارس(mars)

 

کاغذ دیواری میراندا(miranda)
کاغذ دیواری میراندا(miranda)

 

کاغذ دیواری ماتریکس(matrix)
کاغذ دیواری ماتریکس(matrix)

 

کاغذ دیواری گلوری(calvin klain)
کاغذ دیواری گلوری(calvin klain)

 

کاغذ دیواری والنتینو(valentino)
کاغذ دیواری والنتینو(valentino)

 

کاغذ دیواری نیو والنتینو(new valentino)
کاغذ دیواری نیو والنتینو(new valentino)

 

کاغذ دیواری فسینیتا(fascinata)
کاغذ دیواری فسینیتا(fascinata)

 

کاغذ دیواری زامبایتی آلبوم کارات(karat)
کاغذ دیواری زامبایتی آلبوم کارات(karat)

 

کاغذ دیواری اریکا(erica)
کاغذ دیواری اریکا(erica)

 

کاغذ دیواری کریستینا(cristina)
کاغذ دیواری کریستینا(cristina)

 

کاغذ دیواری پییرلاتا(perlata)
کاغذ دیواری پییرلاتا(perlata)

 

کاغذ دیواری سیلویا(silvia)
کاغذ دیواری سیلویا(silvia)

 

کاغذ دیواری بلانکو(blanco)
کاغذ دیواری بلانکو(blanco)

 

کاغذ دیواری کارنیوال(carnival)
کاغذ دیواری کارنیوال(carnival)

 

کاغذ دیواری مودا اپرا(moda opera)
کاغذ دیواری مودا اپرا(moda opera)

 

کاغذ دیواری مودا بنیتو(banito)
کاغذ دیواری مودا بنیتو(banito)

 

کاغذ دیواری مودا 3dmoda) 3D)
کاغذ دیواری مودا 3dmoda) 3D)

 

کاغذ دیواری مودا آنتیکو(antico)
کاغذ دیواری مودا آنتیکو(antico)

 

کاغذ دیواری مودا کال وینو(calvino)
کاغذ دیواری مودا کال وینو(calvino)

 

کاغذ دیواری کلاسیک لوسی(classic luci)
کاغذ دیواری کلاسیک لوسی(classic luci)

 

کاغذ دیواری آرت فشن(arte fashion)
کاغذ دیواری آرت فشن(arte fashion)

 

کاغذ دیواری آرت سامانتا(arte samanta)
کاغذ دیواری آرت سامانتا(arte samanta)

 

کاغذ دیواری رویال پارادایس( paradise)
کاغذ دیواری رویال پارادایس( paradise)

 

کاغذ دیواری رویا(motion)
کاغذ دیواری رویا(motion)

 

کاغذ دیواری رویا(shades 50)
کاغذ دیواری رویا(shades 50)

 

کاغذ دیواری رویا(fleurie)
کاغذ دیواری رویا(fleurie)

 

کاغذ دیواری رویا(carvaggio)
کاغذ دیواری رویا(carvaggio)

 

کاغذ دیواری رویا(impulse)
کاغذ دیواری رویا(impulse)

 

کاغذ دیواری رویا(glamoures)
کاغذ دیواری رویا(glamoures)

 

کاغذ دیواری رویا(unlimited)
کاغذ دیواری رویا(unlimited)

 

کاغذ دیواری رویا(marrakesh)
کاغذ دیواری رویا(marrakesh)

 

کاغذ دیواری رویا(no limit)
کاغذ دیواری رویا(no limit)

 

کاغذ دیواری رویا(natural radiance)
کاغذ دیواری رویا(natural radiance)

 

کاغذ دیواری رویا(clandestino)
کاغذ دیواری رویا(clandestino)

 

کاغذ دیواری رویا(brocante)
کاغذ دیواری رویا(brocante)

 

کاغذ دیواری رویا(the garden of amsterdam)
کاغذ دیواری رویا(the garden of amsterdam)

 

کاغذ دیواری ایموشن (emotion)
کاغذ دیواری ایموشن (emotion)

 

کاغذ دیواری کاریلون(carillon)
کاغذ دیواری کاریلون(carillon)

 

کاغذ دیواری کودک(kids aidi)
کاغذ دیواری کودک(kids aidi)

 

کاغذ دیواری زامبایتی آلبوم cristallo
کاغذ دیواری زامبایتی آلبوم cristallo

 

کاغذ دیواری پویزن(poison)
کاغذ دیواری پویزن(poison)

 

کاغذ دیواری زامبایتی ادئون(odeon)
کاغذ دیواری زامبایتی ادئون(odeon)

 

کاغذ دیواری زامبایتی اسپلندیدا(splendida)
کاغذ دیواری زامبایتی اسپلندیدا(splendida)

 

کاغذ دیواری ایتالین کلاسیک(italian classic)
کاغذ دیواری ایتالین کلاسیک(italian classic)

 

کاغذ دیواری دکوراتیو(decorative)
کاغذ دیواری دکوراتیو(decorative)

 

کاغذ دیواری هایمن(hiyman)
کاغذ دیواری هایمن(hiyman)

 

کاغذ دیواری امگا(omega)
کاغذ دیواری امگا(omega)

 

کاغذ دیواری اتاق کودک رویال(royal kids)
کاغذ دیواری اتاق کودک رویال(royal kids)

 

کاغذ دیواری وارن(warren)
کاغذ دیواری وارن(warren)

 

کاغذ دیواری برند سان(brand.sun)
کاغذ دیواری برند سان(brand.sun)

 

کاغذ دیواری برند استار(brand star)
کاغذ دیواری برند استار(brand star)

 

کاغذ دیواری یونیک(unique)
کاغذ دیواری یونیک(unique)

 

کاغذ دیواری کره ای سوهو (soho-cazmo)
کاغذ دیواری کره ای سوهو (soho-cazmo)

 

کاغذ دیواری هالیدی(holiday)
کاغذ دیواری هالیدی(holiday)

 

کاغذ دیواری پاریس(paris)
کاغذ دیواری پاریس(paris)

 

کاغذ دیواری ویچی(vichy)
کاغذ دیواری ویچی(vichy)

 

کاغذ دیواری منت کارلو(monte carlo)
کاغذ دیواری منت کارلو(monte carlo)

 

کاغذ دیواری سیسیلی(sicily)
کاغذ دیواری سیسیلی(sicily)

 

کاغذ دیواری بوتیک(boutique)
کاغذ دیواری بوتیک(boutique)

 

کاغذ دیواری کارتیه(cartier)
کاغذ دیواری کارتیه(cartier)

 

کاغذ دیواری کومو2(como2)
کاغذ دیواری کومو2(como2)

 

کاغذ دیواری کومو (como)
کاغذ دیواری کومو (como)

 

کاغذ دیواری جورجیوس(gorgeous)
کاغذ دیواری جورجیوس(gorgeous)

 

کاغذ دیواری نارنیا(narnia)
کاغذ دیواری نارنیا(narnia)

 

کاغذ دیواری پلاتو(plato)
کاغذ دیواری پلاتو(plato)

 

کاغذ دیواری فشن(fashion)
کاغذ دیواری فشن(fashion)

 

کاغذ دیواری گلامور(glamour)
کاغذ دیواری گلامور(glamour)

 

کاغذ دیواری نیویورک(newYork)
کاغذ دیواری نیویورک(newYork)

 

کاغذ دیواری چارلس(charles)
کاغذ دیواری چارلس(charles)

 

کاغذ دیواری اندورا(andora)
کاغذ دیواری اندورا(andora)

 

کاغذ دیواری اتاق کودک(B&G)
کاغذ دیواری اتاق کودک(B&G;)

 

کاغذ دیواری ویولت(violet)
کاغذ دیواری ویولت(violet)

 

کاغذ دیواری آریا(aria)
کاغذ دیواری آریا(aria)

 

کاغذ دیواری فرتیس(fortis)
کاغذ دیواری فرتیس(fortis)

 

کاغذ دیواری ریپل(ripple)
کاغذ دیواری ریپل(ripple)

 

کاغذ دیواری باستیا(bastia)
کاغذ دیواری باستیا(bastia)

 

کاغذ دیواری الترا(ultra)
کاغذ دیواری الترا(ultra)

 

کاغذ دیواری اتاق کودک(classic mickey)
کاغذ دیواری اتاق کودک(classic mickey)

 

کاغذ دیواری فلورنس(florence)
کاغذ دیواری فلورنس(florence)

 

کاغذ دیواری آنمون(anemone)
کاغذ دیواری آنمون(anemone)

 

کاغذ دیواری ونیز(venice)
کاغذ دیواری ونیز(venice)

 

کاغذ دیواری جنتل(gentle)
کاغذ دیواری جنتل(gentle)

 

کاغذ دیواری گویا(goya)
کاغذ دیواری گویا(goya)

 

کاغذ دیواری پاناما(panama)
کاغذ دیواری پاناما(panama)

 

کاغذ دیواری پاندورا(pandora)
کاغذ دیواری پاندورا(pandora)

 

کاغذ دیواری گرافیکس(gerafix)
کاغذ دیواری گرافیکس(gerafix)

 

کاغذ دیواری هانا(hana)
کاغذ دیواری هانا(hana)

 

کاغذ دیواری جید(jade)
کاغذ دیواری جید(jade)

 

کاغذ دیواری چرس(chorus)
کاغذ دیواری چرس(chorus)

 

کاغذ دیواری آیدی(sensation)
کاغذ دیواری آیدی(sensation)

 

کاغذ دیواری پالرمو(palermo)
کاغذ دیواری پالرمو(palermo)

 

کاغذ دیواری سفیر 3(saphyr)
کاغذ دیواری سفیر 3(saphyr)

 

کاغذ دیواری پارامونت(paramount)
کاغذ دیواری پارامونت(paramount)

 

کاغذ دیواری جوئل(jewel)
کاغذ دیواری جوئل(jewel)

 

کاغذ دیواری پروت(parrot)
کاغذ دیواری پروت(parrot)

 

کاغذ دیواری رایکا 2(ck raaika)
کاغذ دیواری رایکا 2(ck raaika)

 

کاغذ دیواری مونیکا(monica)
کاغذ دیواری مونیکا(monica)

 

کاغذ دیواری رایکا 1(ck raaika)
کاغذ دیواری رایکا 1(ck raaika)

 

کاغذ دیواری رویال رومنس(royal romance)
کاغذ دیواری رویال رومنس(royal romance)

 

کاغذ دیواری والرین(valerian)
کاغذ دیواری والرین(valerian)

 

کاغذ دیواری نایت هانور(knights hanour)
کاغذ دیواری نایت هانور(knights hanour)

 

کاغذ دیواری ریتز(ritz)
کاغذ دیواری ریتز(ritz)

 

کاغذ دیواری سامر نایت(summer night)
کاغذ دیواری سامر نایت(summer night)

 

کاغذ دیواری ایرانی بیتا(bita)
کاغذ دیواری ایرانی بیتا(bita)

 

کاغذ دیواری ایرانی دکورا(decora)
کاغذ دیواری ایرانی دکورا(decora)

 

کاغذ دیواری ایرانی مانیس(maniss)
کاغذ دیواری ایرانی مانیس(maniss)

 

کاغذ دیواری ایرانی رز(rose)
کاغذ دیواری ایرانی رز(rose)

Loofah به شما امکان داشتن دکوری امروزی و در عین حال کاملاً طبیعی را میدهد

.

افتتاح فروشگاه کاغذ دیواری


افتخار داریم در کاغذ دیواری که دارای سابقه ی  نصب و فروش انواع کاغذ دیواری ایرانی  خارجی   می باشد، با جلب رضایت 100 درصدی  مشتریان ، بیان اهداف خود و موارد مورد نیاز جهت آگاهی شما عزیزان را یادآور شویم. این رضایتمندی همواره دور از انتظار مشتریان بوده اما دور از حرفه و تخصص ما نمی باشد .

شعار کاغذ دیواری ایرانی  و کاغذ دیواری خارجی ! این عبارات پر کاربرد جایگاهی درکاغذ دیواری ندارند. باید بیان کنیم که تضمینی در نصب کاغذ دیواری و کیفیت ارائه شده توسط کاغذ دیواری های نصب گشته  وجود نخواهد داشت . اما هر اندازه کاغذ دیواری به طور اصولی و صحیح انجام گیرد ، تمامی این تغییرات به نفع شما خواهد بود. کاغذ دیواری ایرانی با نصب صحیح و با کیفیت این تضمین را به شما می دهد که قطعا خانه شما زیبا تر از قبل خواهد شد . و این زیبایی را به وضوح مشاهده خواهید کرد . .

واردات جدید ترین مدلها از ترکیه

قبل از شروع کار اینکه ممیخواهیم معرفی کوتاهی از مدلهای جدید ارائه شده کاغذ دیواری ها خدمتتون اعلام نمائیم . کوتاهی از خود برای شما بیان نمائیم  و دوست داشتیم تا شما عزیزان یکی از اصلی ترین  مطالب را در زمینه انواع کاغذ دیواری ایرانی و خارجی آشنا شوید . کاغذ دیواری به این معنی نیست که ما بتوانیم با سریع ترین شکل ممکن و در مدت زمان کوتاه، کار طراحی و نصب کاغذ دیواری منازل شما را انجام دهیم   در واقع معنی کاغذ دیواری این است که : ما بتوانیم با همان سرعتی که مدل های جدید و به روز کاغذ دیواری ها عرضه میگرردد به همان سرعت نیز بتوانیم مدل های جدید و به روز را خدمت شما معرفی نمائیم .. امیدواریم که بتوانیم قدم موثری در این راستا بر داریم و جدید ترین  مدلهای کاغذ دیواری های ایرانی و خارجی را  را برای شما عزیزان معرفی نمائیم .

.

 

 • جهاز من
 • عروس ایرانی

 

جهت زیبا تر شدن  خانه هایتان با ما تماس بگیرید .


   ما بر این باور هستیم که زیبایی و جذابیت  منازل شما تاثیر بسزایی در افکار و نگرش شما دارد . از این رو هر چه زیبایی خانه شما بهتر باشد  آرامش و احساس خشبختی بیشتری به شما خواهد داد . ما در تیم کاغذ دیواری آماده ایم شما را در این راه کمک نمائیم کاغذ دیواری های آرائه شده توسط ما همگی از بهترین برند ها و با کیفیت ترین مدل های کاغذ دیواری قابل شستشو می باشند . که توسط متخصصین ما با مناسب ترین قیمت  با کیفیت ترین اجناس عرضه میگرردد . نصاب های حرفه ای برای نصب کاغذ دیواری را به منازل شما ارسال خواهیم کرد کاغذ دیواری

تزئینات داخلی ساختمان

هر چند تزئینات داخلی ساختمان معقوله ای سخت و پیچیده ای است . لازم است جهت انجام این کار از یک متخصص بسیار بالا استفاده نمائید . که بتواند بهترین تزئینات و زیباسزی را برای منزل شما به ارمغان بیاورد . ما شما را در این راه یاری خواهیم کرد .

پرسش و پاسخ

1- چگونه محصول مورد نظر خود را سفارش دهیم ؟

شما می توانید محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده سپس با شماره های موجود در سایت که مربوط به شرکت پریام بنا می باشد تماس بگیرید و آدرس محل مورد نظر را ذکر کنید تا کارشناسان فروش شرکت همراه با کاتالوگ های مربوطه به محل اعزام شوند و راهنمایی های و اندازه گیری های نهایی را انجام دهند.

2- بعد از سفارش محصولات چه مدت حاضر و در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت ؟

پس از سفارش و واریز 70 درصد از وجه مورد نظر روز بعد تا حداکثر ساعت 15 به صورت رایگان به محل ارسال می گردد.

3- تسویه حساب به چه صورت است؟

سیاست های شرکت پریام بنا به گونه ایست که از هر لحاظ مشتری مداری را سر لوحه ی برنامه های خود قرار داده است بدین منظور 70 درصد از مبلغ محصول خریداری شده، قبل از نصب و 30 درصد مابقی، بعد از نصب و اتمام کار دریافت می شود.

4- آیا کاغذ دیواری ها قابل شستشو می باشند؟

کاغذ دیواری ها از جنس پی وی سی با روکش ونیل هستند که قابل شستشو می باشند.

5- جنس پوستر ها چیست؟

پوستر های شرکت پریام بنا از جنس گلاسه یک رو مات با کیفیتی بی نظیر می باشند. خصوصیت اصلی این پوستر ها ضد الکتریسیته ساکن بودن آنهاست که به هیچ وجه گرد و خاک، پرز و ذرات معلق در هوا را جذب نمی کنند و به آسانی به وسیله ی یک دستمال نمدار قابل پاک کردن می باشند.

6- هزینه نصب به چه صورت است؟

هزینه نصب بر عهده ی مشتریست. شرکت ما با داشتن نصاب های حرفه ای و با تجربه و معرفی آنها به مشتری های محترم کار توافق را بر عهده ی مشتری و نصاب قرار داده است.

7- صفحه تعیین زمان ملاقات چه کاری انجام می دهد؟

با ورود به صفحه تعیین زمان ملاقات در پایین سایت و با پر کردن این فرم، مسئولین فروش ما آلبوم های محصولات مورد نظر را در وقت تعیین شده توسط خود شما، برای مشاهده و همچنین مشاوره رایگان در اختیارتان قرار می دهند. با این کار هم در وقت شما صرفه جویی می شود و هم در هزینه ها

درب اتوماتیک : قیمت انواع درب اتوماتیک شیشه ای و درب اتوماتیک پارینگ

1 Jan 2018

dedesd

درب اتوماتیک

در حال حاضر شرکت هاي زيادي در زمينه ي درب اتوماتيک فعاليت مي نمايند که همين امر سبب پيدايش صنف مرتبط با درب اتوماتيک شده است. شرکت دیجی دُر نيز يکي از شرکت هاي فعال در اين صنف مي باشد هر کدام از شرکت هاي فعال سعي در معرفي خدمات و محصولات خود با استفاده از روش هاي تبليغاتي ، بازاريابي نوين انجام مي دهند در همين راستا شرکت دیجی دُر نيز اقدام به راه اندازي پايگاه اينترنتي خود نمود. بر خلاف برخي از شرکت ها که سعي در اغراق خدمات دهي يا محصولات خود دارند دیجی دُر با تکيه بر رزومه ي واقعي و محصولات با کيفيت وارداتي و توليدي خود سعي در معرفي هرچه بهتر خدمات و محصولات خود در زمينه ي انواع درب اتوماتيک شيشه اي ، درب پارکينگي اتوماتيک ، درب کرکره اي اتوماتيک دارد. شرکت دیجی دُر نيازي به داشتن يک صفحه مجزاي معرفي خدمات يا فعاليت هاي خود را ندارد چرا که رزومه ي قوي و خدمات مناسب آن که موجب رضايت مشتريان مي باشد گواه بر ادعاي دیجی دُر است.

 

 

 

 

خدمات مرتبط با درب اتوماتیک شیشه ای

درب های شیشه ای هوشمند یکی از خدماتی است که در چندسال اخیر مورد توجه همه بیمارستان ها، سازمان ها، بانک ها و اساسا هر مکانی که نیاز به درب شیشه ای در ورودی خود دارد، قرار گرفته اند. دیجی دُر نیز خدمات خود را برمبنای نیازسنجی های مشتریان خود ارائه می نماید. لذا تمرکز اصلی دیجی دُر بر روی نصب و راه اندازی درب شیشه ای اتوماتیک (هوشمند) می باشد. ساختار اصلی این نوع درب ها را اپراتور، شیشه سکوریت، فریم و لَت ها (لنگه ها) متحرک تشکیل می دهند.
کیفیت درب های اتوماتیک شیشه ای برمبنای اپراتور آن سنجیده می شود که عمده هزینه صرف شده جهت خرید درب را شامل می شود. یکی از دلایل نامگذاری درب های شیشه ای هوشمند برمبنای اپراتور مورد استفاده در نصب آن، همین مسئله اهمیت اپراتور آن می باشد.
دیجی دُر بر اساس کیفیت اپراتورها خدمات خود را در زمینه درب شیشه ای اتوماتیک کلاس بندی نموده است که در سه کلاس KABA, A, B, C طبقه بندی شده است. اگر نیاز به اطلاعات فنی بیشتری دارید به مقالات دیجی دُر مراجعه نماید.

درب اتوماتیک شیشه ای

با هر بودجه‌ای درب اتوماتیک شیشه ای را تجربه کنید

مهم نیست که چقدر می‌خواهید برای تغییر درب ورودی مکان مورد نظر خود هزینه کنید، دیجی دُر با در نظر گرفتن بودجه شما، برایتان گزینه‌های مناسبی را تدارک دیده است. گستردگی تعداد برندهای موجود این امکان را در اختیارتان می‌گذارد که بتوانید درب وروی دلخواهتان را، در هر منطقه جغرافیایی و در هر زمانی از شبانه روز، نصب شده تحویل بگیرید!!. این شما هستید که مشخص می‌کنید در کدام دسته از برندها و با چه پارامترهای کمی و کیفی می‌خواهید که درب ورودی هوشمند داشته باشید. عدم محدودیت در بودجه مورد نیاز یعنی آن که صاحب هر کسب و کاری که باشید، می‌توانید درب هوشمند را در ورودی مکان دلخواه خود به راحتی تجربه کنید.

تنها به فکر ارتقای امنیت ورودی مورد نظر خود باشید

اگر مالک ویلا/کارخانه/شرکت/ساختمان و ... هستید و قصد دارید درب ورودی آن را تغییر دهید، همکاری با دیجی دُر یکی از راه های رسیدن به هدفتان است. تجربه 12 سال گذشته در اجرای درب اتوماتیک هوشمند و همچنین حسن سابقه در نحوه پرداخت به پروژه های طرف قرارداد، دیجی دُر را نه تنها در قالب یک شرکت درب اتوماتیک موفق، بلکه بعنوان یک دوست و همکار در کنار این عزیزان معرفی کرده است. حالا دیگر وقت آن رسیده که نصب و پشتیبانی از درب هوشمند خود را به دیجی دُر بسپارید و زمان و انرژی‌تان را فقط صرف ارتقای کیفی محصول/خدمات دریافتی خود کنید.