GVCGFGH

کاغذ دیواری گروه دکوراسیون

شرکت جهان دکور پخش کننده انواع لمینت و کاغذ دیواری با برندهای مطرح اروپایی توانسته بخش اعظم بازار دکوراسیون داخلی را به خود اختصاص دهد همچنین این شرکت با انجام پروژه های نصب انواع کاغذ دیواری , کفپوش و لمینت فضایی بیشتری را به خود اختصاص داده تا بیشتر و بهتر در خدمت مصرف کنندگان و همکاران باشد.

() از نام های تجاری (جهان دکور) فعال در زمینه دکوراسیون داخلی ساختمان بوده و شامل محصولات متنوعی از کشورهای ژاپن، ایتالیا، فرانسه و بلژیک می باشد.

ایران کوشک توانسته با به روز کردن محصولات و جایگزین کردن طرح و تنوع نظر مصرف کننده را به خود جلب کرده و همیشه با برندهای روز جهان هم قدم باشد. ایران کوشک با داشتن بیش از پنجاه آلبوم در طرح ها و رنگ های مختلف کاغذ دیواری , لمینت , دیوارپوش , کفپوش و پارکت متناسب با هرنوع سلیقه آماده خدمت رسانی به کلیه هموطنان عزیز است

به دلیل تعداد بالای آلبومها و متغایر بودن کیفیت عکسها با نمونه اصلی طرح ها و همچنین به دلیل خاص بودن طرح ها و مدلهای موجود و جلوگیری از کپی محصولات پیشنهاد میکنیم جهت مشاهده و لمس آلبومها با شماره تلفن شرکت به شماره 22841888 تماس گرفته تا به صورت رایگان درب منزل آلبومها را مشاهده نمایید

نصب و اجرای انواع دکور در تمام نقاط ایران

تفاوتی نمیکند شما در کدام منطقه جغرافیایی سکونت دارید . گروه دکوراسیون و کاغذ دیواری در سراسر کشور حضور دارند و کافیست با ما تماس بگیرید تا نزدیکترین نیروی ما برای بررسی پروژه شما خدمت برسد.

شماره های تماس با کاغذ دیواری گروه دکوراسیون

تماس با گروه دکوراسیون داخلی

کاغذ دیواری آرتی فشن


فروش کاغذدیواری آرتی فشن با کیفیت خوب با قیمت رولی 60000 تومان به فروش میرسد که هر رول کاغذ دیواری آرتی فشن به ابعاد عرض 53 سانتیمتر و طول 10 متر می باشد ، در صورت تمایل سفارش کافیست با شماره های دکوزیبا تماس گرفته تا آلبوم ها جهت بازدید شما سروران گرامی به صورت رایگان به محل ارسال گردد .
نمونه عکس های آلبوم آرتی فشن در زیر موجود میباشد

سابقه کشور آلمان در دکور و تزئینات

که از سال 1879 فعالیت خود را آغاز کرده است، مدتی کوتاه پیش از آغاز جنگ جهانی اول، تولید کاغذ چسب دار را آغاز نمود. پس از پایان جنگ، ساختمان هایی توسط شرکت ساخته شد که بخش های مدیریت و فروش شرکت همچنان در همان مکان ها واقع است. شرکت دوباره شروع به بازسازی خود نمود. اما این اقدام مجددا با شروع جنگ جهانی دوم نیمه تمام ماند.

در سال 1963 اولین کاغذ دیواری های تولید شده توسط چاپ غلتکی به وسیله شرکت معرفی شد و قدرت P+S را بهنمایش گذاشت. برای اولین بار در دنیا، این روش امکان تولید کاغذهایی با تصاویر عکاسی شده واقعی را به وجود آوردند. اولین مدل های این نوع کاغذها آن هایی بودند که با طرح و تصویر چوب تولید شدند

کاغذ دیواری

رول چاپی کاغذ دیواری از اندازه 10 × 53 سانتی متر
هارمونی رنگها را با توناژهای گرم و سرد ، نقره ای و قرمز ، صورتی و سفید ، خاکستری مایل به قهوهای و نارنجی گسترش می دهد . نقش ها یادآور گل های بزرگ در امواج تخت ، نقوش بزرگ اسلیمی درهم آمیخته وسایه کاری شده هستند.

 رول کاغذ دیواری در اندازه 70× 10 سانتی متر.
گل الهام گرفته از هنر دکودر اندازه ای بزرگتر از پانل آن است. رنگ های آن پاسخی به گرایش ها ی ماست: طلایی و نقره ای ساتن و ملایم به همراه رنگ قرمز و سیاه ، شکلاتی و فیروزه ای، آلویی و سبز.

یک اثر جدید از فیبر طبیعی به شما ارائه می دهد.تکنیک منبت و پرینت در نهایت، زیبایی عمیق و غنی از رنگ ها را برای شما به ارمغان می آورد. گل صد تومانی با قابلیت انعطاف پذیر در رنگهای مدرن و در عین حال متضاد مانند شکلاتی و مسی، آلویی و نقره ای ، نقره ای و خاکستری ، بژ در بژ، سبز روشن و گچی به همراه نرمی و پیچیده گی می تواند اتمسفر بسیار متفاوتی را برای شما فراهم کند.

کاغذ دیواری ایتالین کلاسیک italian clasic


فروش کاغذ دیواری ایتالین کلاسیک italian clasic که در 2 سری موجود می باشد با کیفیت خوب با قیمت رولی 58000 تومان تا 66000 تومان به فروش میرسد که هر رول در ابعاد عرض 53 سانتی متر و طول 10 متر می باشد ، در صورت تمایل سفارش کافیست با شماره های دکوزیبا تماس گرفته تا آلبوم ها جهت بازدید شما سروران گرامی به صورت رایگان به محل ارسال گردد .
نمونه عکس های آلبوم ایتالین کلاسیک در زیر موجود میباشد

تزئینات داخلی و تاثیری که میتوانند بر روحیه ما داشته باشند

دکور و زیبایی های اطراف ماا هر یک زبان خاص خود را دارند و اگر بدرستی استفاده گردد  و در کنار هم چیده شوند میتوانند تصویر و تابلو افکار ما باشند.

دکور داخلی میتوانند سرمنشاء آرامش و ارتقاء بهره وری ما باشند

دکور داخلی بستر ساز موفقیت و اعتماد به نفس ما در مراودات روزمره مان میتوانند باشند

اندازه های مرسوم کاغذ دیواری


کاغذ دیواری های مدرن اندازه های متنوعی دارند. اما 2 نوع از رایجترین اندازه هایی که کارخانه های تولید کننده کاغذ دیواری محصولاتشان را بر اساس آن ها برش داده و ارائه می دهند بر می گردد به اندازه های مرسوم محصولات رولی آمریکایی و اروپایی.

اندازه آمریکایی عبارت است از 27 اینچ عرض در 27 فوت طول و اندازه اروپایی نیز معادل 21.5 اینچ عرض در 33 فوت طول است که هر دو تقریبا معادل 60 متر مربع می باشند.

اما در عین حال اندازه های دیگری نیز جهت تولید کاغذ دیواری مورد استفاده قرار می گیرند. به طور مثال اندازه (وسعت) بسیاری از محصولاتی که در ایران تولید یا فروخته می شوند معادل 50 متر مربع (50 سانتی متر عرض در 10 متر طول) یا 70 متر مربع (70 سانتی متر عرض در 10 متر طول) می باشند

لیست قیمت کاغذ دیواری


گروه تاپ دکور :


کاغذ دیواری ویکو 40000 تومان


کاغذ دیواری نیو مونیکا 45000 تومان


کاغذ دیواری کریستینا  55000 تومان


کاغذ دیواری سیلویا 55000 تومان


کاغذ دیواری یونیک 65000 تومان


کاغذ دیواری نیو والنتینو 65000 تومان


گروه مدا :


مدرن عرض 53 – 55000 تومان


مدرن عرض 73 – 64000 تومان

تماس

اپرا عرض 53 – 42000 تومان


اپرا عرض 73 – 52000 تومان


بانیتو عرض 53 – 65000 تومان


بانیتو عرض 73 – 75000 تومان


نانو 45000 تومان


گروه آرت :


ساتین 50000 تومان


سورنا عرض 73 – 68000 تومان


آرامیس 50000 تومان


فشن 60000 تومان


سامانتا عرض 53- 57000 تومان


سامانتا عرض 73 – 67000 تومان


آلیس عرض 53 – 45000 تومان


آلیس عرض 73 – 60000 تومان


گروه وی آی پی :


کاغذ دیواری ویولت 60000 تومان


کاغذ دیواری ایتالین کلاسیک سری یک 70000 تومان


کاغذ دیواری ایتالین کلاسیک سری دو 63000 تومان


حاشیه ایتالین کلاسیک32000 تومان


کاغذ دیواری آلوا 52000 تومان


کاغذ دیواری اگی 45000 تومان


کاغذ دیواری فانتزی 68000 تومان


کاغذ دیواری آریا 70000 تومان


کاغذ دیواری اومگا 64000 تومان


کاغذ دیواری آرتلند یا عروس 52000 تومان


کاغذ دیواری دکوراتیو  35000 تومان


کاغذ دیواری فورتیس 68000 تومان


کاغذ دیواری بی جی 35000 تومان


گروه رویال :


النا 54000 تومان


پرنس 62000 تومان


امیلی 57000 تومان


آماتا 48000 تومان


کویین 51000 تومان


لوسی کلاسیک 58000 تومان


برند سان 61000 تومان


ملودی 58000 تومان


رومانس 59000 تومانانواع کاغذ دیواری ایرانی

آلبوم کاغذ دیواری ایرانی
کاغذ دیواری
قیمت کاغذ دیواری خارجی

آلبوم کاغذ دیواری قابل شستشو
کاغذ دیواری نیومونیکا new monica


کاغذ دیواری نیومونیکا new monica از کیفیت و قیمت خوبی برخوردار می باشد ...


کاغذ دیواری نیومونیکا new monica ساخت کشور چین می باشد و دارای قیمت و کیفیت خوبی است . کاغذ دیواری های نیو مونیکا در بیش از صد طرح و رنگ مختلف موجود می باشند که جهت مشاهده آلبوم ها می توانید به دفتر فروش دکوزیبا مراجعه نموده و یا درخواست ارسال آلبوم به محل خود را بنماید تا در اسرع وقت آلبوم ها بصورت رایگان برای شما ارسال شود ..


تماس

//////////////////////////////////// از اینجا به پائین مانده

ایده های برای تزئین دیوارها


در اجرای دکوراسیون داخلی و خلق محیطی زیبا باید از دیوارهای خالی نهایت استفاده را نمود . شاید فکر کنید که تزئین دیوارها امری هزینه بر خواهد بود و از تفکر به ان خوداری کنید چه رسد به اجرا !!! اما یک لحظه صبر کنید با ایده های خلاقانه با هزینه ای اندک می توان دیوارها را زیبا نمود و دکوراسیون زیبای خانه لذت برد . در ذیل به ایت موضوع خواهیم پرداخت .

1- می توانید تصاویری از خودتان که در محیط های زیبا گرفته شده ( البته با تکنیک های صحیح عکاسی و کیفیت قابل قبول ) و یا هر تصویر و عکس دیگری را به چند قسمت تقسیم نموده و بر روی تخته شاسی بچسبانید و بر دیوار خود اویزان کنید . در ذیل تصویری از نقشه جهان را می بیند که این کار بر روی ان صورت گرفته است .

2- با استفاده از یک تخته شاسی و مقواهای رنگی که با دکوراسیون خانه تان هماهنگ باشند می توانید کارهای هنری زیبایی خلق کنید و بر دیوار نصب نماید .

با آرزوی بهترین ها برای شما

دکو زیبا

در صورت هرگونه سوال ، انتقاد و یا مشاهده آلبوم های کاغذ دیواری و پارکت لمینت در محل خود با تماس حاصل فرمایید.

02122878001
تزئین خانه ی نو


برای تزئین و خلق دکوراسیونی زیبا برای خانه تازه خریداری شده به نکاتی به شرح ذیل باید توجه نمود :

1- قبل از هر چیز از تمیز نمودن خانه شروع کنید با این کار میزان اقدامات بعدی جهت تزئین خانه و اجرای دکوراسیون داخلی مورد نیاز مشخص می شود.

2- میزان بودجه خود را جهت اجرای تزئینات داخلی و دکوراسیون مورد نظر خود کمشخص کنید .

3- محل های که نیاز به تزئین و مرمت دارند را مشخص نماید و مراحل بعد را برای آنها بطور جداگانه مدنظر قراردهید مثلا اتاق خواب ، پذیرایی ، آشپزخانه و ...

4- از دیوارها و سقف ها شروع کنید . برای تزئین دیوارها و سقف ها از دو گزینه رنگ ( ترجیحا رنگ روغن ) و کاغذ دیواری می توانید استفاده کنید . از مزایای رنگ روغن دوام بالای آن و قابلیت شستشویی ان است ولی به تنهای قادر به خلق زیبای بی نظیر و گرم نمودن خانه و بخشیدن غنای بی نظیر به ان نیست لذا بهتر است در کنار رنگ روغن از کاغذ دیواری های مناسب نیز استفاده نمود. در همین مرحله برای انتخاب رنگ و خرید لوازم و اثاثه منزل باید تصمیم گرفت تا هماهنگی لازم را در آینده پدید آورد . کاغذ دیواری - قیمت کاغذ دیواری - کاغذ دیواری ایرانی - کاغذ دیواری خارجی - کاغذ دیواری قابل شستشو - کاغذ دیواری ترک - آلبوم کاغذ دیواری

5- حال نوبت پوشش کف می باشد . در صورتی که تصمیم به استفاده از موکت و فرش دارید دیگر نیازی به استفاده از پارکت لمینت و دیگر پوشش ها نیست از سوی شاید پوشش سرامیک و سنگی کف خانه کاملا با کیفیت باشد اما درصورتی که پوشش کف خانه جذابیت چندانی ندارد و نیاز به بازسازی دارد حتما پوشش کف پارکت لمینت را مد نظر قرار دهید . پیشنهاد ما استفاده از پارکت لمینت های با درجه کیفی فوق العاده کرونتکس است . برخلاف پوشش های فرش و موکت که می توانند باعث ایجاد و تحریک آلرژی شوند این پوشش های کف لمینت با توجه به تولید در کشور آلمان با سلامتی انسان کاملا هماهنگ هستند و موجب ایجاد آلرژی نمی شوند . از سوی دیگر مهمترین مزیت پارکت لمینت زیبای بی نظیر توام با دوام بالا و بدون دردسر نصب آن است که آن را گذینه ای مناسب برای تزیین خانه می کند . پیشنهاد دکوزیبا استفاده از پارکت لمینت های 8 میلیمتری سری داینامیک کرونتکس است . کاغذ دیواری - قیمت کاغذ دیواری - کاغذ دیواری ایرانی - کاغذ دیواری خارجی - کاغذ دیواری قابل شستشو - کاغذ دیواری ترک - آلبوم کاغذ دیواری

6- سیستم روشنایی مناسبی را برای هر بخش از خانه خریداری نماید تا جلوه تزئینات و دکوراسیون خلق شده دو چندان شود.

تشریفات مجالس

 

  • خرید جهاز
  • سرویس عروس

بهترین مدلهای انواع کاغذ دیواری

  •  
کاغذ دیواری آرگنتا(argenta)
کاغذ دیواری آرگنتا(argenta)

 

کاغذ دیواری کارمن(carmen)
کاغذ دیواری کارمن(carmen)

 

کاغذ دیواری باروک(baroque)
کاغذ دیواری باروک(baroque)

 

کاغذ دیواری ژولیت(juliet)
کاغذ دیواری ژولیت(juliet)

 

کاغذ دیواری کیدذ سانگ(kids song)
کاغذ دیواری کیدذ سانگ(kids song)

 

کاغذ دیواری لئو(leo)
کاغذ دیواری لئو(leo)

 

کاغذ دیواری مارس(mars)
کاغذ دیواری مارس(mars)

 

کاغذ دیواری میراندا(miranda)
کاغذ دیواری میراندا(miranda)

 

کاغذ دیواری ماتریکس(matrix)
کاغذ دیواری ماتریکس(matrix)

 

کاغذ دیواری گلوری(calvin klain)
کاغذ دیواری گلوری(calvin klain)

 

کاغذ دیواری والنتینو(valentino)
کاغذ دیواری والنتینو(valentino)

 

کاغذ دیواری نیو والنتینو(new valentino)
کاغذ دیواری نیو والنتینو(new valentino)

 

کاغذ دیواری فسینیتا(fascinata)
کاغذ دیواری فسینیتا(fascinata)

 

کاغذ دیواری زامبایتی آلبوم کارات(karat)
کاغذ دیواری زامبایتی آلبوم کارات(karat)

 

کاغذ دیواری اریکا(erica)
کاغذ دیواری اریکا(erica)

 

کاغذ دیواری کریستینا(cristina)
کاغذ دیواری کریستینا(cristina)

 

کاغذ دیواری پییرلاتا(perlata)
کاغذ دیواری پییرلاتا(perlata)

 

کاغذ دیواری سیلویا(silvia)
کاغذ دیواری سیلویا(silvia)

 

کاغذ دیواری بلانکو(blanco)
کاغذ دیواری بلانکو(blanco)

 

کاغذ دیواری کارنیوال(carnival)
کاغذ دیواری کارنیوال(carnival)

 

کاغذ دیواری مودا اپرا(moda opera)
کاغذ دیواری مودا اپرا(moda opera)

 

کاغذ دیواری مودا بنیتو(banito)
کاغذ دیواری مودا بنیتو(banito)

 

کاغذ دیواری مودا 3dmoda) 3D)
کاغذ دیواری مودا 3dmoda) 3D)

 

کاغذ دیواری مودا آنتیکو(antico)
کاغذ دیواری مودا آنتیکو(antico)

 

کاغذ دیواری مودا کال وینو(calvino)
کاغذ دیواری مودا کال وینو(calvino)

 

کاغذ دیواری کلاسیک لوسی(classic luci)
کاغذ دیواری کلاسیک لوسی(classic luci)

 

کاغذ دیواری آرت فشن(arte fashion)
کاغذ دیواری آرت فشن(arte fashion)

 

کاغذ دیواری آرت سامانتا(arte samanta)
کاغذ دیواری آرت سامانتا(arte samanta)

 

کاغذ دیواری رویال پارادایس( paradise)
کاغذ دیواری رویال پارادایس( paradise)

 

کاغذ دیواری رویا(motion)
کاغذ دیواری رویا(motion)

 

کاغذ دیواری رویا(shades 50)
کاغذ دیواری رویا(shades 50)

 

کاغذ دیواری رویا(fleurie)
کاغذ دیواری رویا(fleurie)

 

کاغذ دیواری رویا(carvaggio)
کاغذ دیواری رویا(carvaggio)

 

کاغذ دیواری رویا(impulse)
کاغذ دیواری رویا(impulse)

 

کاغذ دیواری رویا(glamoures)
کاغذ دیواری رویا(glamoures)

 

کاغذ دیواری رویا(unlimited)
کاغذ دیواری رویا(unlimited)

 

کاغذ دیواری رویا(marrakesh)
کاغذ دیواری رویا(marrakesh)

 

کاغذ دیواری رویا(no limit)
کاغذ دیواری رویا(no limit)

 

کاغذ دیواری رویا(natural radiance)
کاغذ دیواری رویا(natural radiance)

 

کاغذ دیواری رویا(clandestino)
کاغذ دیواری رویا(clandestino)

 

کاغذ دیواری رویا(brocante)
کاغذ دیواری رویا(brocante)

 

کاغذ دیواری رویا(the garden of amsterdam)
کاغذ دیواری رویا(the garden of amsterdam)

 

کاغذ دیواری ایموشن (emotion)
کاغذ دیواری ایموشن (emotion)

 

کاغذ دیواری کاریلون(carillon)
کاغذ دیواری کاریلون(carillon)

 

کاغذ دیواری کودک(kids aidi)
کاغذ دیواری کودک(kids aidi)

 

کاغذ دیواری زامبایتی آلبوم cristallo
کاغذ دیواری زامبایتی آلبوم cristallo

 

کاغذ دیواری پویزن(poison)
کاغذ دیواری پویزن(poison)

 

کاغذ دیواری زامبایتی ادئون(odeon)
کاغذ دیواری زامبایتی ادئون(odeon)

 

کاغذ دیواری زامبایتی اسپلندیدا(splendida)
کاغذ دیواری زامبایتی اسپلندیدا(splendida)

 

کاغذ دیواری ایتالین کلاسیک(italian classic)
کاغذ دیواری ایتالین کلاسیک(italian classic)

 

کاغذ دیواری دکوراتیو(decorative)
کاغذ دیواری دکوراتیو(decorative)

 

کاغذ دیواری هایمن(hiyman)
کاغذ دیواری هایمن(hiyman)

 

کاغذ دیواری امگا(omega)
کاغذ دیواری امگا(omega)

 

کاغذ دیواری اتاق کودک رویال(royal kids)
کاغذ دیواری اتاق کودک رویال(royal kids)

 

کاغذ دیواری وارن(warren)
کاغذ دیواری وارن(warren)

 

کاغذ دیواری برند سان(brand.sun)
کاغذ دیواری برند سان(brand.sun)

 

کاغذ دیواری برند استار(brand star)
کاغذ دیواری برند استار(brand star)

 

کاغذ دیواری یونیک(unique)
کاغذ دیواری یونیک(unique)

 

کاغذ دیواری کره ای سوهو (soho-cazmo)
کاغذ دیواری کره ای سوهو (soho-cazmo)

 

کاغذ دیواری هالیدی(holiday)
کاغذ دیواری هالیدی(holiday)

 

کاغذ دیواری پاریس(paris)
کاغذ دیواری پاریس(paris)

 

کاغذ دیواری ویچی(vichy)
کاغذ دیواری ویچی(vichy)

 

کاغذ دیواری منت کارلو(monte carlo)
کاغذ دیواری منت کارلو(monte carlo)

 

کاغذ دیواری سیسیلی(sicily)
کاغذ دیواری سیسیلی(sicily)

 

کاغذ دیواری بوتیک(boutique)
کاغذ دیواری بوتیک(boutique)

 

کاغذ دیواری کارتیه(cartier)
کاغذ دیواری کارتیه(cartier)

 

کاغذ دیواری کومو2(como2)
کاغذ دیواری کومو2(como2)

 

کاغذ دیواری کومو (como)
کاغذ دیواری کومو (como)

 

کاغذ دیواری جورجیوس(gorgeous)
کاغذ دیواری جورجیوس(gorgeous)

 

کاغذ دیواری نارنیا(narnia)
کاغذ دیواری نارنیا(narnia)

 

کاغذ دیواری پلاتو(plato)
کاغذ دیواری پلاتو(plato)

 

کاغذ دیواری فشن(fashion)
کاغذ دیواری فشن(fashion)

 

کاغذ دیواری گلامور(glamour)
کاغذ دیواری گلامور(glamour)

 

کاغذ دیواری نیویورک(newYork)
کاغذ دیواری نیویورک(newYork)

 

کاغذ دیواری چارلس(charles)
کاغذ دیواری چارلس(charles)

 

کاغذ دیواری اندورا(andora)
کاغذ دیواری اندورا(andora)

 

کاغذ دیواری اتاق کودک(B&G)
کاغذ دیواری اتاق کودک(B&G;)

 

کاغذ دیواری ویولت(violet)
کاغذ دیواری ویولت(violet)

 

کاغذ دیواری آریا(aria)
کاغذ دیواری آریا(aria)

 

کاغذ دیواری فرتیس(fortis)
کاغذ دیواری فرتیس(fortis)

 

کاغذ دیواری ریپل(ripple)
کاغذ دیواری ریپل(ripple)

 

کاغذ دیواری باستیا(bastia)
کاغذ دیواری باستیا(bastia)

 

کاغذ دیواری الترا(ultra)
کاغذ دیواری الترا(ultra)

 

کاغذ دیواری اتاق کودک(classic mickey)
کاغذ دیواری اتاق کودک(classic mickey)

 

کاغذ دیواری فلورنس(florence)
کاغذ دیواری فلورنس(florence)

 

کاغذ دیواری آنمون(anemone)
کاغذ دیواری آنمون(anemone)

 

کاغذ دیواری ونیز(venice)
کاغذ دیواری ونیز(venice)

 

کاغذ دیواری جنتل(gentle)
کاغذ دیواری جنتل(gentle)

 

کاغذ دیواری گویا(goya)
کاغذ دیواری گویا(goya)

 

کاغذ دیواری پاناما(panama)
کاغذ دیواری پاناما(panama)

 

کاغذ دیواری پاندورا(pandora)
کاغذ دیواری پاندورا(pandora)

 

کاغذ دیواری گرافیکس(gerafix)
کاغذ دیواری گرافیکس(gerafix)

 

کاغذ دیواری هانا(hana)
کاغذ دیواری هانا(hana)

 

کاغذ دیواری جید(jade)
کاغذ دیواری جید(jade)

 

کاغذ دیواری چرس(chorus)
کاغذ دیواری چرس(chorus)

 

کاغذ دیواری آیدی(sensation)
کاغذ دیواری آیدی(sensation)

 

کاغذ دیواری پالرمو(palermo)
کاغذ دیواری پالرمو(palermo)

 

کاغذ دیواری سفیر 3(saphyr)
کاغذ دیواری سفیر 3(saphyr)

 

کاغذ دیواری پارامونت(paramount)
کاغذ دیواری پارامونت(paramount)

 

کاغذ دیواری جوئل(jewel)
کاغذ دیواری جوئل(jewel)

 

کاغذ دیواری پروت(parrot)
کاغذ دیواری پروت(parrot)

 

کاغذ دیواری رایکا 2(ck raaika)
کاغذ دیواری رایکا 2(ck raaika)

 

کاغذ دیواری مونیکا(monica)
کاغذ دیواری مونیکا(monica)

 

کاغذ دیواری رایکا 1(ck raaika)
کاغذ دیواری رایکا 1(ck raaika)

 

کاغذ دیواری رویال رومنس(royal romance)
کاغذ دیواری رویال رومنس(royal romance)

 

کاغذ دیواری والرین(valerian)
کاغذ دیواری والرین(valerian)

 

کاغذ دیواری نایت هانور(knights hanour)
کاغذ دیواری نایت هانور(knights hanour)

 

کاغذ دیواری ریتز(ritz)
کاغذ دیواری ریتز(ritz)

 

کاغذ دیواری سامر نایت(summer night)
کاغذ دیواری سامر نایت(summer night)

 

کاغذ دیواری ایرانی بیتا(bita)
کاغذ دیواری ایرانی بیتا(bita)

 

کاغذ دیواری ایرانی دکورا(decora)
کاغذ دیواری ایرانی دکورا(decora)

 

کاغذ دیواری ایرانی مانیس(maniss)
کاغذ دیواری ایرانی مانیس(maniss)

 

کاغذ دیواری ایرانی رز(rose)
کاغذ دیواری ایرانی رز(rose)

Loofah به شما امکان داشتن دکوری امروزی و در عین حال کاملاً طبیعی را میدهد

.

افتتاح فروشگاه کاغذ دیواری


افتخار داریم در کاغذ دیواری که دارای سابقه ی  نصب و فروش انواع کاغذ دیواری ایرانی  خارجی   می باشد، با جلب رضایت 100 درصدی  مشتریان ، بیان اهداف خود و موارد مورد نیاز جهت آگاهی شما عزیزان را یادآور شویم. این رضایتمندی همواره دور از انتظار مشتریان بوده اما دور از حرفه و تخصص ما نمی باشد .

شعار کاغذ دیواری ایرانی  و کاغذ دیواری خارجی ! این عبارات پر کاربرد جایگاهی درکاغذ دیواری ندارند. باید بیان کنیم که تضمینی در نصب کاغذ دیواری و کیفیت ارائه شده توسط کاغذ دیواری های نصب گشته  وجود نخواهد داشت . اما هر اندازه کاغذ دیواری به طور اصولی و صحیح انجام گیرد ، تمامی این تغییرات به نفع شما خواهد بود. کاغذ دیواری ایرانی با نصب صحیح و با کیفیت این تضمین را به شما می دهد که قطعا خانه شما زیبا تر از قبل خواهد شد . و این زیبایی را به وضوح مشاهده خواهید کرد . .

واردات جدید ترین مدلها از ترکیه

قبل از شروع کار اینکه ممیخواهیم معرفی کوتاهی از مدلهای جدید ارائه شده کاغذ دیواری ها خدمتتون اعلام نمائیم . کوتاهی از خود برای شما بیان نمائیم  و دوست داشتیم تا شما عزیزان یکی از اصلی ترین  مطالب را در زمینه انواع کاغذ دیواری ایرانی و خارجی آشنا شوید . کاغذ دیواری به این معنی نیست که ما بتوانیم با سریع ترین شکل ممکن و در مدت زمان کوتاه، کار طراحی و نصب کاغذ دیواری منازل شما را انجام دهیم   در واقع معنی کاغذ دیواری این است که : ما بتوانیم با همان سرعتی که مدل های جدید و به روز کاغذ دیواری ها عرضه میگرردد به همان سرعت نیز بتوانیم مدل های جدید و به روز را خدمت شما معرفی نمائیم .. امیدواریم که بتوانیم قدم موثری در این راستا بر داریم و جدید ترین  مدلهای کاغذ دیواری های ایرانی و خارجی را  را برای شما عزیزان معرفی نمائیم .

.

 

  • جهاز من
  • عروس ایرانی

 

جهت زیبا تر شدن  خانه هایتان با ما تماس بگیرید .


   ما بر این باور هستیم که زیبایی و جذابیت  منازل شما تاثیر بسزایی در افکار و نگرش شما دارد . از این رو هر چه زیبایی خانه شما بهتر باشد  آرامش و احساس خشبختی بیشتری به شما خواهد داد . ما در تیم کاغذ دیواری آماده ایم شما را در این راه کمک نمائیم کاغذ دیواری های آرائه شده توسط ما همگی از بهترین برند ها و با کیفیت ترین مدل های کاغذ دیواری قابل شستشو می باشند . که توسط متخصصین ما با مناسب ترین قیمت  با کیفیت ترین اجناس عرضه میگرردد . نصاب های حرفه ای برای نصب کاغذ دیواری را به منازل شما ارسال خواهیم کرد کاغذ دیواری

تزئینات داخلی ساختمان

هر چند تزئینات داخلی ساختمان معقوله ای سخت و پیچیده ای است . لازم است جهت انجام این کار از یک متخصص بسیار بالا استفاده نمائید . که بتواند بهترین تزئینات و زیباسزی را برای منزل شما به ارمغان بیاورد . ما شما را در این راه یاری خواهیم کرد .

پرسش و پاسخ

1- چگونه محصول مورد نظر خود را سفارش دهیم ؟

شما می توانید محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده سپس با شماره های موجود در سایت که مربوط به شرکت پریام بنا می باشد تماس بگیرید و آدرس محل مورد نظر را ذکر کنید تا کارشناسان فروش شرکت همراه با کاتالوگ های مربوطه به محل اعزام شوند و راهنمایی های و اندازه گیری های نهایی را انجام دهند.

2- بعد از سفارش محصولات چه مدت حاضر و در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت ؟

پس از سفارش و واریز 70 درصد از وجه مورد نظر روز بعد تا حداکثر ساعت 15 به صورت رایگان به محل ارسال می گردد.

3- تسویه حساب به چه صورت است؟

سیاست های شرکت پریام بنا به گونه ایست که از هر لحاظ مشتری مداری را سر لوحه ی برنامه های خود قرار داده است بدین منظور 70 درصد از مبلغ محصول خریداری شده، قبل از نصب و 30 درصد مابقی، بعد از نصب و اتمام کار دریافت می شود.

4- آیا کاغذ دیواری ها قابل شستشو می باشند؟

کاغذ دیواری ها از جنس پی وی سی با روکش ونیل هستند که قابل شستشو می باشند.

5- جنس پوستر ها چیست؟

پوستر های شرکت پریام بنا از جنس گلاسه یک رو مات با کیفیتی بی نظیر می باشند. خصوصیت اصلی این پوستر ها ضد الکتریسیته ساکن بودن آنهاست که به هیچ وجه گرد و خاک، پرز و ذرات معلق در هوا را جذب نمی کنند و به آسانی به وسیله ی یک دستمال نمدار قابل پاک کردن می باشند.

6- هزینه نصب به چه صورت است؟

هزینه نصب بر عهده ی مشتریست. شرکت ما با داشتن نصاب های حرفه ای و با تجربه و معرفی آنها به مشتری های محترم کار توافق را بر عهده ی مشتری و نصاب قرار داده است.

7- صفحه تعیین زمان ملاقات چه کاری انجام می دهد؟

با ورود به صفحه تعیین زمان ملاقات در پایین سایت و با پر کردن این فرم، مسئولین فروش ما آلبوم های محصولات مورد نظر را در وقت تعیین شده توسط خود شما، برای مشاهده و همچنین مشاوره رایگان در اختیارتان قرار می دهند. با این کار هم در وقت شما صرفه جویی می شود و هم در هزینه ها

15 Jan 2018