درب اتوماتیک : قیمت انواع درب اتوماتیک شیشه ای و درب اتوماتیک پارینگ

dedesd

درب اتوماتیک

در حال حاضر شرکت هاي زيادي در زمينه ي درب اتوماتيک فعاليت مي نمايند که همين امر سبب پيدايش صنف مرتبط با درب اتوماتيک شده است. شرکت دیجی دُر نيز يکي از شرکت هاي فعال در اين صنف مي باشد هر کدام از شرکت هاي فعال سعي در معرفي خدمات و محصولات خود با استفاده از روش هاي تبليغاتي ، بازاريابي نوين انجام مي دهند در همين راستا شرکت دیجی دُر نيز اقدام به راه اندازي پايگاه اينترنتي خود نمود. بر خلاف برخي از شرکت ها که سعي در اغراق خدمات دهي يا محصولات خود دارند دیجی دُر با تکيه بر رزومه ي واقعي و محصولات با کيفيت وارداتي و توليدي خود سعي در معرفي هرچه بهتر خدمات و محصولات خود در زمينه ي انواع درب اتوماتيک شيشه اي ، درب پارکينگي اتوماتيک ، درب کرکره اي اتوماتيک دارد. شرکت دیجی دُر نيازي به داشتن يک صفحه مجزاي معرفي خدمات يا فعاليت هاي خود را ندارد چرا که رزومه ي قوي و خدمات مناسب آن که موجب رضايت مشتريان مي باشد گواه بر ادعاي دیجی دُر است.

 

 

 

 

خدمات مرتبط با درب اتوماتیک شیشه ای

درب های شیشه ای هوشمند یکی از خدماتی است که در چندسال اخیر مورد توجه همه بیمارستان ها، سازمان ها، بانک ها و اساسا هر مکانی که نیاز به درب شیشه ای در ورودی خود دارد، قرار گرفته اند. دیجی دُر نیز خدمات خود را برمبنای نیازسنجی های مشتریان خود ارائه می نماید. لذا تمرکز اصلی دیجی دُر بر روی نصب و راه اندازی درب شیشه ای اتوماتیک (هوشمند) می باشد. ساختار اصلی این نوع درب ها را اپراتور، شیشه سکوریت، فریم و لَت ها (لنگه ها) متحرک تشکیل می دهند.
کیفیت درب های اتوماتیک شیشه ای برمبنای اپراتور آن سنجیده می شود که عمده هزینه صرف شده جهت خرید درب را شامل می شود. یکی از دلایل نامگذاری درب های شیشه ای هوشمند برمبنای اپراتور مورد استفاده در نصب آن، همین مسئله اهمیت اپراتور آن می باشد.
دیجی دُر بر اساس کیفیت اپراتورها خدمات خود را در زمینه درب شیشه ای اتوماتیک کلاس بندی نموده است که در سه کلاس KABA, A, B, C طبقه بندی شده است. اگر نیاز به اطلاعات فنی بیشتری دارید به مقالات دیجی دُر مراجعه نماید.

درب اتوماتیک شیشه ای

با هر بودجه‌ای درب اتوماتیک شیشه ای را تجربه کنید

مهم نیست که چقدر می‌خواهید برای تغییر درب ورودی مکان مورد نظر خود هزینه کنید، دیجی دُر با در نظر گرفتن بودجه شما، برایتان گزینه‌های مناسبی را تدارک دیده است. گستردگی تعداد برندهای موجود این امکان را در اختیارتان می‌گذارد که بتوانید درب وروی دلخواهتان را، در هر منطقه جغرافیایی و در هر زمانی از شبانه روز، نصب شده تحویل بگیرید!!. این شما هستید که مشخص می‌کنید در کدام دسته از برندها و با چه پارامترهای کمی و کیفی می‌خواهید که درب ورودی هوشمند داشته باشید. عدم محدودیت در بودجه مورد نیاز یعنی آن که صاحب هر کسب و کاری که باشید، می‌توانید درب هوشمند را در ورودی مکان دلخواه خود به راحتی تجربه کنید.

تنها به فکر ارتقای امنیت ورودی مورد نظر خود باشید

اگر مالک ویلا/کارخانه/شرکت/ساختمان و ... هستید و قصد دارید درب ورودی آن را تغییر دهید، همکاری با دیجی دُر یکی از راه های رسیدن به هدفتان است. تجربه 12 سال گذشته در اجرای درب اتوماتیک هوشمند و همچنین حسن سابقه در نحوه پرداخت به پروژه های طرف قرارداد، دیجی دُر را نه تنها در قالب یک شرکت درب اتوماتیک موفق، بلکه بعنوان یک دوست و همکار در کنار این عزیزان معرفی کرده است. حالا دیگر وقت آن رسیده که نصب و پشتیبانی از درب هوشمند خود را به دیجی دُر بسپارید و زمان و انرژی‌تان را فقط صرف ارتقای کیفی محصول/خدمات دریافتی خود کنید.

 

1 Jan 2018